Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok ennek a két...

Mit gondoltok ennek a két fajtának milyen lehet a keveréke?

Figyelt kérdés
Bordeauxi dog és Boxer. Tévedés ne essék, nem én akarom szaporítani, egy ismerősnek "sikerültek be" felelőtlenségből. De a kiskutyák már megvannak, én pedig azon gondolkodom, hogy magamhoz veszek egy szukát. Mindkét fajta nagyon tetszik, e két fajta közül szerettem volna választani eredetileg, de a keverékét nem tudom valahogy elképzelni... Szerintetek milyen lehet? Kifejlődve a kinézete, és a természete. Láttatok már ilyen keveréket? Összemixelve a nyugodt higgadtság és a hiperaktív pörgés???

2012. febr. 6. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk pontosan ilyen kutyánk volt egy ismerőstől,és ott is véletlenül sikerültek be. Bordeaux-i dog anyuka,és boxer apuka. :) Nagyon szerettük azt a kutyát,de sajnos már elpusztult. Megbízható volt játékos,néha kicsit lusta. :) Mire vagy pontosan kíváncsi? Mindjárt keresek róla egy képet,és belinkelem.
2012. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, minden érdekel, írj le nyugodtan egy kisregényt róla:) Gondolom van mit mesélni.:) Miben halt meg? Öreg volt már?
2012. febr. 6. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Az első válaszoló vagyok. Ő volt az(az apja csíkos boxer volt azért ilyen a színe):

[link]

2012. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Uuhh, úgy néz ki,mint egy nagyon elhízott mopsz XD
2012. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

első válaszolónak: a kutyád inkább bullmasztiff-boxer keverékre hasonlít,nem pedig bordeaux-i dog keverékre.


utolsónak:

:-)))


kérdezőnek:

ilyet ne kérdezzél,hogy a kutya amelyik majd felnő milyen természetű kutya válik belőle, mert ezt lehetetlen elmondani! Nincs 2 egyforma kutya sem!! Ez 1 buta kérdés,mint ahogy az is,hogy kifejlődve milyen lesz.

2012. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs, de kb így fog majd kinézni (persze attól függ, hogy milyen színű a kicsi):

http://www.youtube.com/watch?v=x6HBykLf5sw&feature=BFa&list=..

Szerintem már most kiskorában látszani fog, hogy nyugisabb vagy inkább aktívabb lesz. Kezelhetőség terén egyik sem a legnehezebb, de nem is a legkönnyebb eset. Szerintem jópofák lesznek majd :)

2012. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!