Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek mogyorót hogy kell...

Hörcsögnek mogyorót hogy kell adni meg pucolva vagy héjával együtt hogy hadd koptasson?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a földire gondolok, hanem ami a fán terem:)
2012. febr. 15. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ami a fán terem, valószínű, hogy nem tudja elrágni. De nyugodtan megpróbálhatod.:-)
2012. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy,mind a kettővel elboldodgul... :D szeretnek rágni:)
2012. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megpucolva adom.
2012. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pucolva!
2012. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még sohasem kapott, akkor egy kicsit megroppantom a héjat (repedjen, vagy csak kis helyen látsszon ki a bél), hogy érezze az illatát, majd kibontja. Utána már héjastul is tudni fogja, hogy mi az. Mondjuk, ha van elég eledele, nem fogja hamar kirágni, mert annyira nem éhes. De kiváló fogkoptató! Figylej arra, hogy ne legyen permetezve!!! (Ne nevessetek ki, a mogyorót is szokták permetezni ormányosbogár ellen)
2012. febr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem az aranyhörcsögöm egyszer bevett a pofazacskójába egy egész héjas mogyorót... Nagyon megijedtem, de nem lett baja. Azért, ha nem tudja kiszedni, és fel-alá futkos, inkább állatorvos! De nem fordult elő többször.
2012. febr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!