Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » HÖRI TULAJDONOSOK! A hörcsögök...

HÖRI TULAJDONOSOK! A hörcsögöket lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
Hogyha pici tálba kis vizet öntenék és a hörimet beletenném 1-2 percre attól ugye nem lesz baja ? csak mert nem igen takarítja magát és kicsit büdi, na meg ketrec takarítás után ez jól is jönne. De attól félek, h megfázna. De itt meleg van. És egy kis sampont nem lehet a vízbe tenni ? :)
2012. febr. 17. 21:34
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem, hogy legalább 1 hónapban 1x pici, langyos vízben 1 percig fürdetem, de nem tud megfázni nagyon meleg van és megtörlöm :) azért köszi a válaszokat :)
2012. febr. 18. 14:49
 12/29 anonim ***** válasza:
Ezért érdemes volt feltenni a kérdést...szegény hörcsögöd...
2012. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Akkor minek kérdezted meg? Vagy ha téged nem zavar,hogy ezzel kínzod a hörcsögöd akkor nyugodtan. Attól,hogy meleg van nálatok ugyan-úgy megfázhat,de itt főként arról van szó,hogy ez a hörinek nagyon rossz. Nem véletlen nem szabad!

Gratulálok.

2012. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Rendben szidjatok... de nagyon büdi volt, nem azért, mert koszos a ketrece, mivel 2 naponta takarítva van. Ma 30 másodpercre pici vízbe tettem és utána megtöröltem, majd bettettem egy bélelt dobozba. de mind1
2012. febr. 19. 00:28
 15/29 A kérdező kommentje:
Most már nem büdös, és ne mond azt, h kínozom, mert nagyon nagyon szeretem, bármit megtennék érte!
2012. febr. 19. 00:32
 16/29 anonim ***** válasza:
Nem szabad megfürdetni ,mert nagyon megfázik és aztán el is pusztulhaz ,akármilyen meleg is van .
2012. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nem kell megsértődni. Te tetted fel a kérdést,mindenki leírta ,hogy nem szabad. Te ezt nem értetted meg. Akkor meg?

Megfürdetted aztán kész. Vagy lesz baja vagy nem,ez majd kiderül.

2012. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi baja, de volt aki azt írta, hogy szabad és az ő hörije szereti.
2012. febr. 19. 15:05
 19/29 anonim ***** válasza:

Ha lett valami baja, azt nem fogod rögtön észrevenni.

Ráadásul elég pici állat, valószínűleg a tünetek sem fognak úgy mutatkozni, hogy felismerd, hogy baj van, csak ha már tényleg az lesz.


Az, hogy 20 emberből 1-2 azt mondja hogy szabad, meg jó nem jelenti azt hogy tényleg az. Lehet hogy 20 emberből 1 azt mondja, hogy a drog is jó, akkor már az elég meggyőző érv?

Macskákat se nagyon fürdetik, mert mindenki tudja, hogy utálja a vizet, és ennek hangot is ad.

A legtöbb szakirodalom is azt írja hogy a hörcsögök nem szeretik a vizet, de mivel a köztudatban ez annyira nincs benne, mint a macska, akkor már nem is kell rá figyelni?


A hörcsög is állat,azaz van egy jellegzetes szaga, büdösek egy szinten, de majd magukat tisztán tartják.

Rakj be neki csincsilla homokból, fürdőt.


Ha már annyira a fürdetés híve vagy próbáld meg kis zuhany alá tenni, és ha nem szalad el akkor lehet élvezi, de lehet csak annyira megrémült, hogy nem kémes elmenekülni.

2012. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

1 ember írta,hogy persze,hogy szabad csak vigyázz ne legyen minden vizes ( a válasz 0%-ban hasznos,nem véletlen).

Az meg,hogy szereti relatív az,hogy úszkál a vízben nem azt jelenti,hogy szereti,hanem,hogy küzd az életéért szerencsétlen kisállat.

2012. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!