Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszid engedi, hogy a...

Törpenyuszid engedi, hogy a hátára fektetve simogasd?

Figyelt kérdés

A tv-ben ma két riportot is láttam, ahol a riport alanynak törpenyuszija volt, és a hátára fektetve simizte az ölében.

Nekem 5 hónapos törpenyuszim van, de nem engedi ezt, ölbe véve is másodpercekig van el, ha a parkettán fekszik, akkor engedi simizni magát, még mellé is fekhetek, nem zavarja.

Szerintem szeret, mert gyakran felugrik hozzám a kanapéra, meg is simizhetem, de ölben már nem akar lenni.


2012. febr. 18. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Engedi, olyankor lemegy alfába :) Tudomása sincs a külvilágról :)
2012. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen..imád befeküdni a combomra és kinyúlni és én meg vakargassam a kis füle mögött:D
2012. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem engedi, hogy a hátára fektessem, pedig azt mondják, ezt szeretika nyuszik. Kb. egyidős a tiéddel. Ahogy próbálnám befektetni az ölembe, karmol és kiszalad a világból, pedig nagyon szeret, imád kinyúlni az ágyamon, befekszik mellém éjszaka, de ezt nem engedi sajnos...
2012. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem engedi. Pedig imád. Két éves, ő már nem fog változni.
2012. febr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a karomban hanyatt tudom fektetni, de nem szereti. Ellenben ha leülök mellé a földre, vagy ő jön fel mellém az ágyra, akkor órákon át képes mellettem feküdni, miközben simogatom, fekszik egyik oldaláról a másikra, helyezkedik, élvezkedik :) ha abbahagyom a simogatást, elkezd nyalogatni, és amikor folytatom, megint szépen elhelyezkedik :))))
2012. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem annyit enged,hogy a hátára fektessem,de nem marad úgy csak pár másodpercig.
2012. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!