Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől véres a dzsungáriai...

Mitől véres a dzsungáriai törpehörcsögöm bal szeme?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre, hogy nem nyitja ki a bal szemét. De aztán ugyanolyan volt mint régen, gondoltam biztos nincs semmi baja. Ma azt láttam, hogy csupa vér és ki sem nyitja. Más baja nincs, eszik, játszik, szaladgál. Mitől lehet?

Kukoricát,zabot,almát, répát szokott enni.


2012. febr. 19. 12:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy egyedül van, tehát másik höri nem bánthatta. Köszönöm a segítségeteket!:D
2012. febr. 19. 12:07
 2/3 anonim válasza:
szerintem jobb lenne megnézetni, mert ha komolyabb baja van a szemének, akkor csinálni kell vele valamit, mert nyilván neki sem kellemes érzés... :(
2012. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vidd el egy állatorvoshoz kaptok szemcseppet vagy megmondja,hogy-hogyan kezeld.

Amúgy a kukorica-zab is belemehetett a szemébe..mondanám,hogy a forgács,de olyat még nem halottam,hogy a forgács miatt véresedett volna be a szeme a hörcsögnek,de akár még a kislábával is belevakarhatott.

2012. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!