Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac verseny kérdés?

Tengerimalac verseny kérdés?

Figyelt kérdés

Szeretném benevezni az egyik fajtatiszta tengerimalacomat a 2012.március 17.-ei tengerimalac kiállításra ( [link] Még soha nem voltam ilyen eseményen, ezért most több kérdésem is lenne.

Egy részt, hogy kell-e bármit fizetnem ha nevezni akarok a malackámmal? (nem írtak ilyenről...)

Másrészt, hogy nem tudom mennyire felel meg a sztenderd követelményeknek az, hogy kicsit duci a malacom:-D Szerintem minden téren megfelelne, viszont ez, hogy kis háj van rajta nem tudom így esélyes-e megnyerni a versenyt. Mennyire elnézőek vagy épp szigorúak a bírák?


És tulajdonképpen nekem mit kell tennem egy ilyen kiállításon? A hordozója mellett kell állnom és nézegetik a bírák vagy oda kell vinni őket egyesével a közönség elé?


Tettem fel pár képet, hátha így könnyebben tudtok válaszolni nekem:-)


[link]


*****


*****


*****


*****


*****


És itt van a származási lapja:


*****


Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 19. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őt, ő a tengerimalac szaki:

[link]

2012. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Norina86 ***** válasza:

Írj a klub honlapján megadott e-mail címre, még ha nem is a kiállítás menüben van, ők tudnak leginkább válaszolni.

Ha megnézed, a 2011-es kiállításra is van nevezési díj, ott van az akkori ár.

Nagyon szép arany aguti, mekkora a súlya, mennyi idős? Így képen nem tűnik úgy, hogy kövér lenne, megfelőnek tűnik az alkata, szerintem nevezd be.

2012. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rikimisi ***** válasza:

Szerintem is gyönyörű a malackád és én sem látom,hogy kövér lenne!!Ha figyeled a klubb oldalát a verseny előtt kiírják meddig lehet a nevezési lapot elküldeni.Utána ők visszagazolják,hogy megkapták.Két napnál nem régebbi orvosi igazolást kell vinni magaddal(kimondottan versenyre valót)hogy egészséges a mali.Körmeit is rendbe kell tenni,szép ápolt,tiszta legyen.Valószínű a klubtól azt is megírják nikorra kell menned,ott átnézik a malit és ha minden ok kap egy számozott ketrecet(nagyon picit) és abba lesz végig.Vigyél neki enni valót,szénát és itatót.Ott csak forgácsot tesznek a kecóba.Figyelni kell mikor melyik csoport,kategória van versenybe és ki kell vinni a bírói asztalra ahol megnézik!!Álltalában van valaki aki hordja a malikat a bírók elé,és nem a gazdiknak kell.Nevezési dillyat a helyszínen kell fizetni,nem egy nagy összeg!A klubb oldalán ott vannak a kategóriák amibe nevezni lehet!

Az oldalukon mindenre vászt kapsz!!


[link]

2012. febr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!