Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy mókus? És...

Mennyibe kerül egy mókus? És hogyan kell tartani, mit kell neki enni adni? Igényes? Kell oltani?

Figyelt kérdés
Egyszóval irjatok le mindent amit tudni kell róla
2009. jún. 5. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Európai vörös mókust,ami az erdőben a fákon rohangál, nem lehet venni, egyrészt tudtommal védett állat( bár lehet hogy csak angliában). TArtani nem egyszerű egyiket sem azok közül amohez hozzá lehet jutni nagyhely kell nekik.


Például ilyet lehet, sokkal kisebb, mint a normál, vörös mókus: [link]

legutóbb a lurdy házban láttam, 30ezer Ft volt egy, két mókus volt egy kb 60x70 cm alapterületű, 1 méter magas ketrecben, ami tele volt ágakkal. Szóval nagy hely kell neki. oltani szerintem nem kell, rágcsálókat nem is szokás, de ezt álltorvostól kell megkérdezni.

Találtam egy linket, ahol nagyobb mókusok eladásával foglalkozik valaki, de mindegyik példányonként több mint 50ezer forint van ami 100ezer is megvan: [link]

és a ketrecek: [link]

2009. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!