Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hazatalál-e a nyuszi?

Hazatalál-e a nyuszi?

Figyelt kérdés
Tegnap elszökött a lógófülű nyuszink és már kerestük a környéken de sehol sem találtuk. Esetleg van egy remény arra hogy hazajön, vagy járt-e valaki hasonlóan.
2012. febr. 24. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is történt már ilyen, és kerestük az egész környéken, plakátokat is tettünk ki, de nem lett meg. Nagyon sokat sírtam miatta, de valószínűleg ellopta valaki, aki látta az utcán, mert nagyon szép volt.
2012. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én lógófülű nyuszim nagyon okos, nyáron ki van engedve egyedül a kertbe, és a ketrece be van rakva a garázsba, ha éhes, vagy fáradt, akkor bemegy magától a garázsba, ha pedig otthon vagyunk, és nyitva van az ajtó, akkor feljön és bemegy a helyére.

Ha hozzá lett szoktatva a kintlétre, és ismeri a környéket, akkor jó esélyed van rá, hogy vissza talál.

Remélem meg lesz!

2012. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos,nem hinném,hogy hazatalál.:(

Próbáljátok meg a plakátozást,plusz hirdetést a helyi lapokban.De sajnos nem sok esélyt látok rá,hogy megkerül,mert rengeteg veszély leselkedhet egy nyuszira,pl kóborkutyák.:(

Bízzunk bent,hogy valaki megtalálta és becsületesen visszaadja,vagy leadja a menhelyen.Remélem meglesz a nyuszid!Nekünk is van egy lógófülünk.

2012. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A nyuszi milyen meszzire kóborolhat el?
2012. febr. 24. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt ijen egyszer, haza is talált de utána rögtön elkapta a bolond kutyánk:( bevallom sokat sírtam érte úgy hogy az a tanácsom, hogy ha van kutyád zárd el valahova addig ameddig nem lesz meg a nyuszid.Én is bízok benne, hogy meg lesz.
2012. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég messze el tud kóborolni,főleg,ha valamitől megijed és még jobban eltávolodik a házatoktól!:(

Van valami híred már róla?

2012. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!