Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik a tisztább állat, és...

Melyik a tisztább állat, és melyik terjeszt kevesebb betegséget: a macska vagy a vadászgörény?

Figyelt kérdés

2012. febr. 26. 18:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács:mindenképpen tenyésztőtől légyen és ne szaporítótól vagy állatkereskedésből,bár ott az árulásuk már tilos is,de attól még árulnak...
2012. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem terjeszt betegséget ha benti cica (görényt meg eleve ne engedj ki mert megöli az összes madarat, mivel nem vad görényről van szó így még csak nem is táplálkozás céljából vadászná le őket. )

Állatot eleve nem engedünk ki mert: - el lopják, elütik, bánthatják.


Van 2 macskám ők benti cicák. És van a bordelcolle kutyusom ő a kertben van. (házőrző)

2012. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Mivel gondolom egyik állattal sem volt dolgod huzamosabb ideig, előtte egy allergiavizsgálatot csináltass. Én pl 18 évig elvoltam a macskákkal, igaz ki nem állhatom őket, de az más kérdés :D Aztán egyik napról a másikra hatalmas véraláfutásos kiütések jelentek meg rajtam, kderült, hogy kialakult nálam macskaszőr allergia 4 keresztes. 1-2 simogatástól nem volt bajom soha, de mamámhoz jött egy macska amivel huzamosabb ideig játszottam, had ne részletezzem :D A vadászgörényről csak annyit, ha nem akarsz agyvérzést kapni tőle ne vegyél :D Bnőmnek volt és roppant idegesítőek tudnak lenni... Ellopnak azt amit épp tudnak, és azt szépen elrejtik a lakás különböző pontjaira. Zokni, távirányító, alsógatya, sapka, minden amit elbírnak nincs biztonságban. Általában a kialakított fészkükbe viszik, úgyhogy ha görényt akarsz a lakást görénybiztossá kell tenni, mindenhová befér. kicsivel nagyobb lyukon már bemászik, mint egy vc papír guriga. Az elbújás kb nem jelent nekik problémát, és a leghozzáférhetetlenebb helyekre viszik a cuccaidat is, szal ha nem akarsz szekrényt húzogatni a zoknidért, vagy hasonló tárgyaidért, görényt ne vegyél, nekem a vadi új cipőmet is megrágták elég rendesen szal kissé pipa voltam rájuk. ha megrémülnek vagy ha nagyon tetszik valami, reflex szerűen kiengedik a bűzmirigyüket ami rohadt büdös. (hiába vannak ivartalanítva, uúgy "finganak")

Én speciel lehet akármilyen betegségmentes, lakásba szőrös állat semmi pénzért, roppant idegesítő és kifejezetten ronda az állatszőr a ruhán. Az a ragacsos henger meg egy vagyon, ha mindig leszeded.

2012. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!