Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A ti nyuszitok is hisztis,...

A ti nyuszitok is hisztis, sértődős?

Figyelt kérdés

Utál a nyuszim utazni, ha gyalog megyünk valahova azt még csak-csak elviseli, de ha buszra kell szállni vagy auóba ülni, akkor teljesen kész van. Most is utaztunk egy kicsit, maximum 1 órát voltunk távol itthonról (állatorvos), kb 10 percet buszoztunk is. Most már 2 órája játssza a sértődöttet, elszalad előlem, ha nyúlok felé, elfordítja a fejét, hátat fordít nekem. Minden alkalommal ezt csinálja, miután hazajövünk valahonnan (azért ilyen nem gyakran van szerencsére). És ilyenkor 2-3 óra aktív sértődés van :)

A ti nyuszitok is ilyen kis duzzogós? :)


2012. febr. 27. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.Az enyémnek nincs baja az autózással,olyankor mindig lefekszik,kinyújtja a lábait a hordozóba.Viszont mikor megérkezünk az orvoshoz,ott ugye nagyon fél,mikor hazaérünk akkor rögtön beugrik a ketrecébe,nem is hajlandó kijönni egy ideig.Mikor kijön,akkor se jön oda hozzám rögtön mint szokott.
2012. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem sértődés, simán túl sok neki a zaj, meg a szaghatás. Sokkal érzékenyebb a szaglásuk és a hallásuk mint nekünk, komoly stresszt jelent nekik az utazás. Kicsit hagyni kell ilyenkor, hadd nyugodjon meg, teljesen normális dolog.
2012. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére jó a természete, és úgy tűnik, a nevelése is bevált, ezért 5-10 percig bírja nélkülem. Az is inkább az, hogy hazaérés után megmosakszik.
2012. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém fésülködés után csinálja ezt.. :) Bevonul az egyik sarokba és csak duzzog :D

Ja, és sajnos minden nap fésülni kell, szóval minden este durcizik kb fél órát :) Ilyenkor csak a kaja érdekli.

2012. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor duzzogott, mikor hoztunk egy másikat:D kb fél óráig nem jött oda hozzánk, elszaladt, ha meg akartam simizni, és dobbatngatott a lábával. Mikor kaját adtam neki is meg a másiknak is mindig ahoz a tálhoz ment amelyikből a másik enni akart és kilökdöste meg megharapta szegényt. Egyszer rácsaptam a nóziára mert anyum szerinte szigorúbbnak kell vele lennem és akkor is megsértődött, és dobbantott egyet és bevonult a sarokba. De aztán visszajött és bemászott az ölembe.
2012. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!