Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha anyukám nem...

Anna009 kérdése:

Mit csináljak ha anyukám nem engedi a tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Apukám megengedné de anyukám semmi képen sem engedi.Kisebb koromba vett nekem anya 3 hörcsögöt amik már rég meghaltak most meg egy tengerimalacot nem enged!Én nem értem!Segítség!

2012. márc. 2. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

bizonyara anyukad kellett rendezze oket,meg kisebb korodban,es megunta.Most azthiszi,megint ugy lesz.

Mondd neki h mar nagy vagy hozza,es hogy te fogod rendezni.

2012. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi de neki inkább az a baja hogy hogyha utazunk akkor nem tudjuk hova tenni és naponta etetni/itatni/foglalkozni kell a tengerimalaccal!

de nem erre való az állat hordozó?

a kocsiba állathordozóba viszem az ölembe és a csomagtartóba meg a ketrecet és amikor megérkeztünk bele teszem...majd beszélek vele!

2012. márc. 2. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
A tengerimalac büdösebb mint a hörcsög. Gondolom az jó neki, ha kocsi csomagtartóba utazik stb. Meg a gyerekek lusták takarítani, gondolom ettől akarja magát megkímélni muterod.
2012. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igaz de az én szobámba lenne és vállalnák érte felelősséget!egyébként is 7 évesen a hörcsögömet nem hanyagoltam el! etettem,takarítottam,ápoltam.
2012. márc. 2. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:

najó.. anyudnak biztos hogy megvannak az okai hogy ne tarts tengerimalacot...

meg ugye nem szabad egyedül tartani... magyon nagy ketrec kell neki és a táplálás sem olcsó...

szerintem ne tartsál tengerimalacot.. úgy hogy még azt sem tudod hogy tilos őket egyedül tartani ....

kérdezd meg anyud hogy nem engedi-e a mongol futóegeret vagy az egyiptomi tüskésegeret... (nem tüskés ... csak valahogy így nevezték el...) amúgy őket sem szabad egyedül tartani... de pl 2 lányt egy 60x40x50-es (hossz,szél,mag) terráriumban lehetne tartani... amúgy olvass utána a témának...

hány éves vagy??

2012. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
12 de már 6 évesen volt hörcsögöm és azt is gondoztam.Már úgy is letettem erről az ügyről mert úgy sem engedi, nem lehet meggyőzni!köszönöm a kommenteket! :)
2012. márc. 2. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont igy vok vele én is :D

Most is könyörgök egyért.

Egyáltalán nem büdös. A táplálása sem drága (kivéve ha van 20 malacod XD)

Nekem az jött be hogy mindent megcsinálok neki amit kér.

Kedves vagyok.Nem bántom a tesómat. Jól tanulok.

És már ebból hogy , "Ebben a házban, nem lesz több állat"

Fogok kapni egyet húsvétra :D Sok sikert neked is :D

2012. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!