Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi nevelés?

Nyuszi nevelés?

Figyelt kérdés

Mostanában a törpenyulam olyanokat csinál hogy tisztítom bent a ketrecben a házikóját, odajön és ok nélkül morogva a két első lábával levág. Ez kétszer történt meg. A másik esetben pedig felborította reggel a kajáját és én vissza akartam rakni deh úgy megharapott hogy két helyen vérzik...reflexből kapott egy neki illő taslit, deh nem tudom hogy jól tettem-e? Lehet őket nevelni hogy ilyeneket ne csináljanak? :(

Amúgy eddig sose bántottam, és nem is volt semmi baj vele meg a viselkedésével, ha simogatom akkor nyalogatja a kezem, napi rendszerességgel foglalkozom vele...mit csináljak ilyenkor mikor megharap?


2012. márc. 3. 09:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk vedd ki a ketrecéből amíg takarítod... -.-


Ennyire életképtelen vagy?

2012. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

kérdező:Még nem ivartalanítattam,csak nagyon sokat olvasgatok az oldalon is amit belinkeltél.meg csomó mindenhol.de amit belinkeltem azon az oldalon van ivartalanítás topik,oda is nyugodtan írhatsz.ott biztos jó választ fogsz kapni,vannak fenn kiváló tenyésztők is:)...hát akkor ha nem javul úgy csináld ahogy a "tegnap 15:23-mas" mondta.

"tegnap 16 23-mas":mennyi ideje ivartalanítattad a nyuszid?

"tegnap 21:28":Kivette!ha elolvasnád amit a kérdés alá közvetlen írt(kisebb betűvel)a kérdező látnád,hogy oda megy a nyuszi és elkezd morogni,harapni.

ez inkább rólad mondható el-.-

2012. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

kérdező:Még nem ivartalanítattam,csak nagyon sokat olvasgatok az oldalon is amit belinkeltem.meg csomó mindenhol.de amit belinkeltem azon az oldalon van ivartalanítás topik,oda is nyugodtan írhatsz.ott biztos jó választ fogsz kapni,vannak fenn kiváló tenyésztők is:)...hát akkor ha nem javul úgy csináld ahogy a "tegnap 15:23-mas" mondta.

"tegnap 16 23-mas":mennyi ideje ivartalanítattad a nyuszid?

"tegnap 21:28":Kivette!ha elolvasnád amit a kérdés alá közvetlen írt(kisebb betűvel)a kérdező látnád,hogy oda megy a nyuszi és elkezd morogni,harapni.

ez inkább rólad mondható el-.-(első voltam még-még mindig):)

2012. márc. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen, írni fogok oda is ma ha lesz rá időm, már nézegettem.:)

21:28: Erre inkább nem mondok semmit...-.-

2012. márc. 4. 08:04
 15/18 anonim ***** válasza:

Kiveszed a nyulat, bezarod a ketrec elejet, barmit csinalhatsz. Vagy megkersz valakit, hogy addig figyeljen a nyuszidra, amig te mondjuk a furdoszobaban takaritod.


Most ha ezek nem jutottak eszedbe, tenyleg eletkeptelen vagy. Bocs.

2012. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amugy nyuszit megutni szigoruan tilos. Megvaltozik a velemenye rolad.
2012. márc. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

De nem érted hogy nem akkor morgott rám meg harapott meg mikor takarítottam?? :DD (mielőtt azt mondod hogy verem és azért akkor elmondom hogy először fordult elő hogy odasuhintottam neki)

Amúgy meg nem tudom hányszor mondjam el hogy nem akartam bántani!

2012. márc. 4. 08:59
 18/18 anonim ***** válasza:
"Mostanában a törpenyulam olyanokat csinál hogy tisztítom bent a ketrecben a házikóját, odajön és ok nélkül morogva a két első lábával levág. "
2012. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!