Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti hol és milyen szénát...

Ti hol és milyen szénát vásároltok az állatkáitoknak?

Figyelt kérdés
Nekem az a bajom, hogy amit legutóbb vettem, az ilyen nagyon apró, szóródik, hullik összevissza... Nem jó. Vettem hát újra Panzisat, az régen nagyon jó volt, könnyen lehetett "kezelni", nem szóródott. Most viszont inkább hagyjuk azt is...

2012. márc. 4. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért többnyire átlátszó zacskóban lehet kapni, és jól látod milyen... Én is tegnap azért nem vettem meg valami nemtommilyen márkájú szénát, mert tiszta apró morzsálódott volt az egész. Én mindig másmilyet veszek, amelyiken látszik, hogy zöldebb, vastagabb szálú. Azonos márkákból is van, hogy csak rosszabb minőségűek vannak épp.
2012. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérek valakitől takarmányszénát, lucernát. nem kerül pénzbe és jobban is elrágcsálja a vastagabb szálakat ( + folyóparton réten " kaszálok"
2012. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a gyáli piacon lehet venni olyan igazi szénát. A nyuszim nagyon imádja. Nem utolsó sorban pedig olcsó.
2012. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én a nagyapámtol kérek,nálunk mindig,fiss,házi széna van. De ha boltbol akkor a tatrapet nagyon jo.
2012. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
*friss
2012. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

fressnapf

fit+fun 5kg-os kiszerelés... ezt vettük 2 hete.. és most is úgy illatozik a szobám mint 1 virágos rét:)

és nem hullik őssze vissza nagyon jó:)

2012. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi az ötleteket! Illetve várom még, ha valakinek van tapasztalata, véleménye. :)
2012. márc. 4. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Vitapol szénát használok.. :) A malacaim imádják!
2012. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De állagra az például milyen? Mert találkoztam már olyannal, ami teljesen szét van morzsálódva, poros... Most olyat szeretnék majd venni, ami tényleg beválik, és a szénatartóból nem hullik, szóródik szanaszét. :( A Fressnapf-osat jó lenne majd megnézni, de sajna arra még várnom kell. :/ De ha valóban olyan jó, azt venni fogok!
2012. márc. 8. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!