Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szoktatok karácsonyra az...

Szoktatok karácsonyra az állatkáitoknak valamit "ajándékot" adni?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor miket?
2011. nov. 9. 22:12
 1/4 A kérdező kommentje:
jav. valami
2011. nov. 9. 22:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisállataimnak ez lesz az első karácsonyuk, de tervezek nekik ajándékot adni. :) A csincsilláim futókereket kapnak, a törpenyuszim még nem tudom, de neki is kitalálok majd valamit. :)
2011. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én régen a cicusomnak mindig vettem valamit.Álltalába valami kis játékot, egeret, labdát ilyesmit.Meg egy csomag jobb minőségű alutasakos kaját.

Tavaly a cicám (ő már másik) nem kapott semmit. :(

Idén kinéztem a cicámnak egy fekvőhelyet, csak akkor a nyuszimnak is kéne valami,és ötletem sincs.

2011. nov. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sajátoknak nem (kutyák), ha valamire szükségük van, akkor azt úgyis megkapják, max annyi, hogy ilyenkor csurran-cseppen valami nekik is a karácsonyi kajákból :D

de tesómék kutyáinak szoktam adni egy-egy préselt csontot, szalaggal átkötve (vagy hasonló apróságot).

2011. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!