Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi fog történni?

Mi fog történni?

Figyelt kérdés
A hörcsögeim (akikről azt hittem, hogy lányok) kiderült hogy az egyik fiú... És az előbb fialt meg a nőstény, mi pedig a kicsiket eldobtuk... A nősténnyel most mi fög történni, mit kell ilyenkor tenni?
2012. márc. 4. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom...biztos keresni fogja őket a mama. Nekem nem lett volna szívem kidobni a kicsiket :( Jártam már úgy, hogy tudtomom kívül vemhesen vettem meg a nőstényhörit, és el tudtam ajándékozni a kicsik egy részét, a többit meg visszavették a kereskedésben.
2012. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már ki is almoztuk őket, az összeset kidobtuk :(

De a hím megint kezdi, nem tudunk mit tenni vele...

2012. márc. 4. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te normális vagy??


Én is úgy vettem meg az anyahörit a díszállatkereskedésben hogy terhes volt, senki nem tudta ezt előre. És nálam lefialt. Nekem még ahhoz se volt szívem, hogy elajándékozzam őket, nem hogy kidobni őket!! Megtartottam mindet és mindegyiknek vettem ketrecet! Élő állatokat hogy voltál képes csakúgy kidobni és elszakítani őket az anyjuktól?? VAN NEKED SZÍVED EGYÁLTALÁN??? Undorító dolgot műveltél, ezt fel se tudom fogni, hogy lehetnek ilyen emberek! :((

2012. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen külön kellene választani őket. Egyébként egynemű hörcsögöket sem szabad együtt tartani, csak marakodás a vége.
2012. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Úristen.:/ ma 15:46 egyetértek veled!

A hörcsögöket meg válaszd szét.

2012. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Agyatlan, szívtelen idióta vagy! Nem való állat neked.
2012. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

most komoly??!!

undorító állatgyilkos vagy!!

és igen még egynemű höriket sem szabad együtt tartani...

a fiút tedd külön és vegyél neki egy külön terráriumot, ketrecet!

2012. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fel nem tudom fogni, hogy az ilyen mért tart állatot. Nálam többször születtek hörcsögök, volt hogy 9 is...meghirdettem őket, és kb úgy vitték őket, mint a cukrot. És nem kígyóeledelnek, hanem kedvencnek, mert mindannyian szimpatikus, kedves emberek voltak. Egyáltalán nem nehéz nekik gazdit találni, és még a kereskedésben is lehet, hogy visszaveszik. Ha az ember csak egyedül egy nőstény hörit vesz kereskedéből, akkor is majdnem biztos, hogy már vemhes, mert sajnos nem sűrűn különítik el őket. Ilyenekre előre gondolni kell, ilyen az állattartás. Soha nem ölnék meg magatehetetlen apró újszülötteket, ez szörnyű :(
2012. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Rád még a plüss mackómat se bíznám nem hogy állatok életét adjam a kezed közé.

Borzasztó:(

Mit tegyél?Talán tedd külön ketrecbe-akváriumba őket.

2012. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit kell tenned? Mélyen szégyellni magad...jobb lenne, ha mind a kettőt visszavinnéd a boltba és soha többet nem vennél semmilyen állatot. Nem neked/nektek való! Nem is értem..ha annyira akartál állatot, azt minek akartad? Ilyen felelőtlen legyen valaki...Még egyszer leírom: szégyelld magad!!!
2012. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!