Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi fog történni az izzasztómmal?

Mi fog történni az izzasztómmal?

Figyelt kérdés
Mi fog történni az izzasztómmal, ha 80 fokon mosom, és rengeteg mosószerrel? Az eredeti színe babarózsaszín, de annyira retkes volt, gondoltam kimosom nagy hőfokon akkor valószínűbb hogy kijön belőle a kosz.
2011. aug. 11. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
80 fok? nem lesz az egy kicsit sok ?
2011. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mosószerrel ne mosd, vegyszer, árt a lónak

80 fokon foltosan kifakulhat, elveszítheti a színét. Szerintem max 60 fok.

2011. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Kéz meleg vizben áztasd be ,utána hideg vizbe nyomkodd ki belőle a vizet, mindkét alkalommal ,újjá lesz varázsolva.
2011. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyémen volt egy cetli, hogy 40 fokon kell mosni, kb annyi mosószerrel mint normál mosáskor plusz egy kis öblítő.

Nekem a fehér kötelem volt múltkor nagyon redvás, beraktam negyed órára 40 fokra és olyan lett, mint az új.

2011. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon koszos, előtte súrold ki a kádban, és csak utána tedd be, de (ahogy előttem írták) elég a 40 fok
2011. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!