Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltűnt a hörcsögöm, nem...

Eltűnt a hörcsögöm, nem hallok rágcsálást meg semmit. Mit csináljak? Azt sem tudom melyik szobában lehet.

Figyelt kérdés
Az éjjel kiszöktek a hörcsögeim. Az egyik hajnali 3kor felkeltett a rágcsálásával, nem is szaladt el, megfogtam. De a másikat sehol sem lelem.A ház bármelyik zugában megbújhatott.
2009. jún. 9. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sok türelem kell hozzá mire meglesz.Így már én is jártam.Nézd meg az ágyakat nem-e mászott be az ágyneműtartóba?Rakj ki élelmet hátha arra előjön.Csukj be minden ajtót amit tudsz,hogy ne menjen át a másik helyiségbe.

2009. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hallgatózz sokat,csukd be az összes ajtót hogy ne kergessétek egymást a lakásban,és kezd el szisztematikusan átkutatni,először konyha,fürdőszoba,wc,mert ott a csövek között ha elmegy akkor már nem nagyon fogod meg...
2009. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül elkezdett rágcsálni és megtaláltam :)
2009. jún. 9. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!