Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet baja a tengerimalacom...

Mi lehet baja a tengerimalacomnak? A többi lent

Figyelt kérdés
Van 3 tengerimalacom,2-vel nincs semmi bajom de a 3. folyton visít és nem hagyja abba hiába etetem és veszem ki,semmi sem jobbul és már nagyon zavar! mi lehet a baja??

2012. márc. 13. 17:04
 1/6 anonim válasza:

Lehet, hogy fáj neki valamije.

Van vize? Ha nincs adhatnál neki vizet is és többféle kaját adhatsz neki. Próbálkozz avval, hogy többet veszed ki. Nekem is sokat szokott visítani én megetetem és általában abbahagyja amikor nem, akkor,kiveszem,

simogatom és beszélek hozzá.

2012. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen nemű? Mind a 3 egy helyen van? Egyneműek? Ne vedd ki. Szokja meg hogy nem tud ezzel elérni semmit se. Ha egyből rohansz simogatni meg etetni csak jobban elkapatod. Amúgy eleven? Nem beteg? Nem lehet hogy ő az egyetlen lány a 3 között? Mennyi idősek?
2012. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mind a 3 lány és egy helyen van és vizük is van

Köszi a válaszokat! kipróbállom! :)

2012. márc. 14. 16:03
 4/6 Norina86 ***** válasza:

A másik két malac nem bántja? Általában nagyon félénk malackák néha félnem a saját társaiktól is.

Másrészt mikor visít, amikor nem vagy ott velük, akkor is, vagy amikor velük vagy egy helyiségben?

Ha egy malac kunyerál, akkor ui-kol, elég hangosan. Ha egy éles hangon visít, az egyértelműen vagy félelem, vagy fájdalom jele. Melyiket csinálja?

2012. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem fél...elég régóta vannak együtt!és olyan visítást ad ki mint mikor éhes! de nem eszik!ha ott vagyok ha nem mindig csinálja
2012. márc. 18. 12:43
 6/6 Norina86 ***** válasza:

Hát pedig az uikolás általában figyelemfelhívás, ha hangosan csinálja, valami gond van. Biztos, hogy 3-an jól kijönnek? Lehet, hogy ki kellene venned néhány órára egy nagy dobozba vagy ilyesmi, tegyél be neki szénát, vizet,zöldséget és figyeld meg, hogy visít-e. Mekkora a ketrecük?

Egészséges? Nincs a bőrén sehol seb, szőrkopás? A pisilőkéje halvány rózsaszín, nincs rajta lerakódás?

2012. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!