Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 3 hetes aranyhörcsögöt mennyi...

Ancsuri kérdése:

3 hetes aranyhörcsögöt mennyi idősen lehet szét választani?

Figyelt kérdés
Van egy albino is ő már nem szopizik,csak odabújik.legalább is én úgy látom.Még azt is meg kérdezném hogy anya elég agresszív.Lehet attól,hogy picinek az alomban le harapta valamelyik tesója a lábfejét??Így vettük.
2012. márc. 14. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
3 heteseket csak 3 hetesen. Ha idősebben választod szét őket, már nem lesznek 3 hetesek.
2012. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
86%

Szerintem az aranyhörcsög egyben jó

ha szétválasztod már nem az igazi

2012. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aranyhörcsögöket legalább 4 hetes korukig az anyjuk mellett kell hagyni. De ha már önállóan tud enni és úgy veszed észre, hogy az anyja már nem igazán akarja szoptatni és ellöki magától a picit, akkor már 3 hetesen is elválaszthatod őket.
2012. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem értelmes emberktől kapok választ mint az utolsó,akinek köszönöm a válazát.Gondoltam egyértelmű hogy az anyjától való elválasztásra gondolok,de ezek szerint nem volt az.0
2012. márc. 14. 22:22
 5/10 smtke válasza:
Én már 1 hónaposan szétválasztottam őket mert,már önállóan tudtak táplálkozni és semmi bajuk sem lett.. ;)
2012. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. márc. 15. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Első almot 4 hetesen választottuk el. (Az ige az elválasztás.) A másodikat 8 hetesen, de még ellettek volna az anyukájukkal békében, de ez az eset elég speciális volt.
2012. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.Még azt kérdezném meg hogy amikor el választom az anyjuktól,miből tudnak majd inni?Mert az önitatót még nem érik fel??
2012. márc. 16. 09:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én szíriai aranyhörcsögeim nem isznak. Gondolom azért, mert rengeteg lédús gyümölcsöt kapnak. Szerintem te is adj nekik mindenféle lédús gyümölcsöt: pl. paradicsom, uborka, alma, körte, eper...stb.
2012. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. márc. 17. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!