Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulat kimerjem engedni a kertbe?

Nyulat kimerjem engedni a kertbe?

Figyelt kérdés
4-5 hónapja amikor hazahoztuk kiengedtük, és elszökött, pár nap után téved csak vissza, de most már nálunk van egy ideje, gondolom megszokott minket, tudja, hogy itt a kaja, szerintetek visszajönne?
2012. márc. 16. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül ne engedd ki, ha elszökik, tuti hogy önszántából nem jön vissza. Vegyetek neki egy nyúlhámot, vagy kerítsetek körül neki egy részt, ahonnan nem tud kibújni.
2012. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedném ki a helyedben, főleg, ha már egyszer el is szökött
2012. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak akkor engedném ki ha valaki folyamatosan figyelné. Nekem is volt 3 nyulam, a legnagyobbat kiengedtem egy röpke fél órára csak aztán jött volna a többi fel váltva, de megszökött és azóta soha nem láttuk. Ezért csináltam neki egy 2x2 méter széles és 1 méter mély magas kis ketrecet ahova engedni szoktam őket jó időben. Így az átjáró macskák sem tudják zaklatni őket mert van teteje is és elszökni sem bírnak mert fémrácsból tákoltam össze.
2012. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csináld meg nyúlbiztosra a kerítést, utána engedd el. Bőven elég, ha csak a kapu elé megy ki és ott kapja el egy kóbor kutya. Egyáltalán ne tudjon kimenni, megoldható, nekünk is sikerült.
2012. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zárt területre kiengedném, állandó felügyelettel. Ezalatt azt értem, hogy mi ki szoktunk feszíteni egy jó nagy körben csirkehálót, azt letűzzük jó pár helyen, hogy ne tudjon kibújni, ott ugrándozhat, de állandó felügyelettel.
2012. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok, akkor majd vigyázni fogok, kösz.
2012. márc. 17. 19:57
 7/8 anonim válasza:
én először mindig kint maradtam vele , tegnap elszökött és mahajnalban a kertben volt .:) visszajött :)))szóval ha hozzádszokott akkor szerintem nyugodtan.. meg nekem amikor elszökik utána mindig csinál valami hülyeséget pl: kitépi csomóstól a szőrét..
2012. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azóta sem volt kint, mert semmivel sem tudok elkeríteni egy részt a kertben, elengedni meg nem mertem, mert mi van, ha mégsem jönne vissza?

Szóval majd szerzek valamilyen kerítést, és ha onnan nem próbál kiszökni akkor lehet majd kiengedem és lesz ami lesz.

2012. márc. 27. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!