Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megkergül a nyuszim. Miért?

Megkergül a nyuszim. Miért?

Figyelt kérdés

Mikor hallja hogy leteszem a ketrecre a tálkáját ami fémből van és hallja hogy zörög benne a kajcsija akkor tiszta kerge lesz ugrándozik össze vissza tudom örül hogy kap enni de ugy esik neki mint aki 1hete nem kapott enni, általában 1-1 maréknyi ( 2-3 evőkanál) tápot kap reggel és este meg zöldaséget hozzá és a széna is ottvan előtte, leeht emelni kéne a kajaadagot?? :)

kíméljetek meg az olyan válaszoktól hogy húúú éhezteted a nyuszidat meg bla bla.. köszike :)


2012. márc. 18. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert megkergül.
2012. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is 1-1 maréknyit adok a nyuszimnak. Törpenyulad van? Ha igen, akkor ez bőven elég, valaki még ennyit sem ad.

Én csak kergenyulazásnak hívom, ha össze-vissza ugrál, pörög stb., boldog ilyenkor :)

Ne adj neki többet, nehogy leszokjon a szénáról.

2012. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen törpenyuszi :D köszi a választ :)
2012. márc. 18. 19:13
 4/7 Osara válasza:
Szabadon van engedve eleget, van lehetősége, hogy máskor kiugrálja magát? Mennyit játszol vele?
2012. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt szokta csinálni.:) Pedig jó sokat van kint,játszom is vele.Szóval szerintem csak örül a kajának azért.Az etetést meg nem kell emelni.
2012. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örül a kajcsinak. A nyuszik "éhenkórász" kisállatok. Szerintem rosszabbak, mint az ebédlő asztalnál kéregető kutyák. :)
2012. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim is minden etetésnél megőrül, mintha 1 hete nem kapott volna enni, úgy odavan a kajáért, rohangál, nem engedi, hogy odaadjam neki a kaját, mert már löki a kezemet meg ilyenek, tiszta bolond tud lenni, mint, akit éheztetnek :D
2012. márc. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!