Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért kakilhatott be a nyuszim?

Miért kakilhatott be a nyuszim?

Figyelt kérdés

Esténként mindig feljön hozzám az ágyra, amikor filmet nézünk, és magamhoz húzom, átölelem, és simogatom, ilyenkor többnyire elalszik a karomban, és borzasztóan élvezi, van, hogy2 órán át is ott fekszik, csak néha nyújtózkodik és vakarózik egyet, aztán visszafekszik és követeli a folytatást.

Egyik este az történt, hogy így feküdtünk, el is aludt a drágám, aztán egyszer csak felkelt, és odébb ment. Utána láttam, hogy jó 7-8 szem bogyót hagyott maga alatt.

Régen az ágyon jelölt pisivel meg bogyóval is, de az ivartalanítása óta csak elvétve fordul elő a wc-n kívül bogyó. Amúgy 1 éve ivartalanított kisfiú. Mitől bogyózhatott álmában maga alá?


2012. márc. 19. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha fiú, kezd nagyfiú lenni, és jelölget.
2012. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, most olvasom, hogy ivartalanított.
2012. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak véletlen "baleset" lehetett. Néha előfordul.
2012. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
írtad hogy elvétve előfordul. Amúgy náluk nem olyan mint nálunk hogy akkor csináljuk amikor van rá lehetőség, hanem amikor rájuk jön.
2012. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ezt megcáfolom.

Az én nyuszim csak az alomba hajlandó bogyózni, tavaly amikor kivittük magunkkal anyósom hétvégi házába és csináltunk neki a fűben egy lekerített részt, egy szem bogyót nem ejtett el egész nap a fűben, szépen hazahozta...


Kérdező! Szerintem véletlen volt.

2012. márc. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
m-h alexandra de ha te egy napig szorongatod akkor nemondmár hogy nemszarszbe ha egy kicsit elengeded
2012. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8 órán át volt ez és gondolom a kérdező nyuszija sem 24 órát feküdt az ágyon.
2012. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!