Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez valami rossz szokás lehet...

Ez valami rossz szokás lehet a nyuszimnál?

Figyelt kérdés

Már írtam ki egy kérdést a problémámmal kapcsolatban . http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__2418498-m..


Azóta elvittem az orvoshoz mert összetapadt neki a szőre.Az orvos levágta neki azt a részt,megnézte a bőrét,az alatta lévő szőrt azt mondta,hogy teljesen egészséges,talán valami odaragadt neki azért piszkálja.De hiába vágták le neki onnan,nem szűnt meg a probléma ugyanúgy piszkálja.Viszont el nem tudom képzelni,hogy mi ragadhatott/ragadhatna oda..Lehet,hogy ez egy rossz szokása?:/



2012. márc. 25. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy rossz szokás,ha azt mondta az orvos,hogy nincs gond,akkor esetleg megnézethetnéd egy másik orvossal is.
2012. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!