Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A torpehorim beteg egy ideje....

A torpehorim beteg egy ideje. Daganatos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eloszor a hona alatt jelentkezett egy kis dudor. Aztan az terjedt mar szinte a teljes hasija is tiszta piros es szor sincs mar rajta. De mar a fulere is rament, mar suket is szegeny :( Jon megy, eszik, kerekezik, kapar, nem zarkozik magaba, nem haldoklik. De megis jobb lenne ha elaltattatnam? h ne szenvedjen? sztetek?
2012. márc. 29. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azom alapján amit írtál nem szenved..szóval sztem ne altasd el,de ha azt észleled h szenved akkor igen.sajnálom:(
2012. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg játszik, meg eszik, meg jól érzi magát, addig hagyd hagy éljen. De azért dokihoz el kellett volna vinni, hátha tudott vagy tudna még segíteni rajta. De semmiképp ne altasd el, amíg még úgy látod, hogy játszik és vidám!
2012. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Catz ***** válasza:

Én egyszer megműtettem a törpehörimet, mert borsónagyságú daganat lett rajta a füle mögött.

Egy hónap múlva egy hétvége alatt, amikor nem voltam otthon dió(!!)nagyságú lett. Nagyon meg volt törve, így elaltattam :(

2012. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltunk allatorvosnal meg a kezdetleges allapotaba, es azt mondta h 50-50% ra az esely h tul eli a mutetet az altatas miatt. es inkabb azt javasolta h ne mutsuk mert lehet h joindulatu, de sztem nem az :(
2012. márc. 29. 19:41
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt egy daganat a hörimen, és miután ugyanezt mondta az orvos, nem műttettem, és még egy fél évig simán élt, boldogan. Utána már idős kor miatt halt meg inkább, mint daganattól. Ha nem szenved, akkor nincs értelme elaltatni szerintem, őt lehet nem is zavarja úgy, mint téged.
2012. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!