Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltünt a hörcsögöm hol bujkálhat?

Eltünt a hörcsögöm hol bujkálhat?

Figyelt kérdés
egy Kínai törpe hörccsögöm ki mászott a ketrecböl és nem találom hol bujkálhat milyen helyeket szeret?
2009. jún. 16. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajjjj szegényke!

Hát bútorok mögött, ágy alatt mindenképpen megnézném! Csak óvatosan mozgasd a bútorokat nehogy agyonnyomd szegényt!

2009. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem 7 hörcsögöm mászott fel egyszerre a porszivo csövébe.

voltak már a konyszekrény alatt is meg butorok mögött. kitettem kis tányérra kaját a szoba közepére, és onnan néztem hogy honnan bukkan elö...

32

2009. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Ezzel a módszerrel könnyen el lehet kapni:

[link]

Nekem is folyton kiszökik aztán mindig hajkurászhatom.

2009. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi kis horink a huto moge bujt el :)) Mindent ki kellet szedjunk mert nem akart elo jonni. A kajat amit kiraktam azt ellopta es rohant is vissza az "odujaba" :))
2009. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bútorok mögött, ágy alatt rejtőzködhet.

Én úgy csaltam elő, hogy az összes szoba közepére raktam almát, aztán hirtelen megláttam, hogy rohan a kajáért az ágy alól. Én inkább a sajtot ajánlom, az a kedvencük:)

2009. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 2-ször is szökött már meg hörim, az egyiket az ágy alatt a másikat a szekrény mögött találtam meg.
2009. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és egy másik hörim is egyszer megszökött és csak reggel vettem észre mikor felkeltem, álmosan ültem az ágyam szélén és akkor ott sétálgatott az ágyam előtt, azt hittem rosszul látok vagy káprázik a szemem, mondom neki: te meg mit keresel itt, csak nem sétára indultál a reggeli tea után? XDXDXD
2009. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én hörijeim öngyilkosjelöltek, mert mindig a lehető legmagasabb pontról ugranak le. Általában ágy alá, szekrény mögé bújnak. Egyszer volt, hogy a fürdőkád alá bújt az egyik, mert talált oda egy lyukat, és csak úgy tudtunk kiszedni, hogy kifeszítettük a rácsot. De azért a hörcsög is megijedt, nem csak mi, egyből kijött.
2009. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!