Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mért köhög a tengerimalacom?

Mért köhög a tengerimalacom?

Figyelt kérdés

egy pár napja elkezdett köhögni a malacom.Elöször éjszaka kezdte de igy néha-néha csak..valamikor elmult igy egy két napra de most percenként köhögött.aztán megint elmulik..főztem nekik kamilla teát.,de egyenlőre még semmi.És az az érdekes h a másik macim ugye mindig ujjong,viszont ő amiota megvan a másik egy kezemen megtudom szerintem számolni,ja és egyszer megprobált de igy mintha belett volna rekedve.Más baja nincsen tehát nem fekszik egésznap és szenved semmi ilyen teljesen elvan csak néha beköhög.:S

és akkor nagyon megijedek..szerintetek mi lehet?


2012. ápr. 4. 08:23
 1/1 anonim válasza:

Szia kérdező. Nekem anno az első malacom is egyik napról a másikra elkezdett köhögni,aztán idővel berekedt ahogy írtad. Eleinte nem értettem mi lehet a baj,utólag kiderült,hogy megfázott szegény,el kellett utaznom,így mire hazaértem volna és vittem volna az orvoshoz elhunyt.


Remélem a te malackáddal nem ez a helyzet,de a helyedben egy állatorvost megkérdeznék,addig is sok szénát tegyél alá,ne legyen huzatos helyen,és nem tudom,hogy a másik malacka egy ketrecben van-e vele,de ha igen,a helyedben,lehet külömraknám,mert ha valami betegség áll a háttérben,a másik is elkaphatja.


Mindenesetre jobbulást kívánok a malackádnak.

Majd írj,ha tudsz valamit!

2012. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!