Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszinév szavazás?

Nyuszinév szavazás?

Figyelt kérdés

egy kis csöpp nyuszit kaptam (nem húsvétra,már nagyon régóta szerettem volna még mielőtt valaki beszól érte).

nem tudom eldönteni mi legyen a neve.

képet még nem készítettem róla,de ehhez a nyuszihoz nagyon hasonló:

[link]


szóba jöhető nevek (tessék szavazni,ugyanis én döntésképtelen vagyok!!):


Zokni, Áfonya, Dió, Mandula (Mandi) , Puszedli (Puszi), Marcipán (Marci)


2012. ápr. 5. 13:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

De a legtöbbször igen,amugy nem minden csak kis segítség;)

De amugy igen én is ideírhatnám akár 5x is a Mandulát...és kész Mandula lesz a neve xD...

Amúgy kérdező:komolyan gondoltad,hogy gyakorikérdéseken fogod eldönteni,hogy mi lesz a nyuszid neve?ez sztem nagyon nagy hülyeség...ismerősöket megkérdezel:oké,érthető(kiváncsi vagy a véleményükre),de csupa ismeretlenembertől,azt se tudod milyen a stílusa milyen maga az ember...ez sztem írtó gáz!döntsd el Te én azt mondom,még akkor is(bár kétlem)hogyha ugyanolyanok neked ezek a nevek;)

Én anno innen választottam nyuzsinevet: [link]

2012. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 mus musculus ***** válasza:
Azért ha egymás alatt 5 ugyanazt az infót tartalmazó, hasonló stílusban íródott válasz áll ugyanazon százalékérték mellett, ráadásul percek (se) teltek el a megjelenésük között, az kissé feltűnő szerintem.:D Én a Mandulát azért nem javasoltam, mert akarva-akaratlanul is a torokkörnyéki szervre és annak betegségeire asszociálok a láttán, ezáltal beugrik a kellemes illatúnak legkevésbé sem nevezhető lehelet is és miegymás. Pedig a magvat én is szeretem, elnassolgatom bármikor. Ezzel persze nem lebeszélni akarom a kérdezőt, nekem mindegy, hogy nevezi a saját nyusziját, ez csak véleménynyilvánítás a részemről.:D
2012. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!