Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac: fiú vagy lány?

Tengerimalac: fiú vagy lány?

Figyelt kérdés

Lánnyal vagy a fiúval van kevesebb "baj"? melyiket érdemesebb venni?


Olvastam, hogy min. ketten legyenek, azonban (egyelőre) csak egyet tudok magamnak megengedni. Későbbiekben, ha látom rajta, hogy nagyon magányos, szenved, vennék társat neki.


2012. ápr. 5. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2 csajom van. néha megy a balhé a kaja miatt, de amúgy ha ki vannak téve sétálni, akkor egymás seggéből lógnak, fosnak a nagy terepen a kis hülyék :)


mindenképp kettőt vegyél, nem olyan sokkal drágább, megvenni csak 1x kell őket, és etetni már nem kerül olyan sokba.

2012. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Talán a fiú jobban szelidül,mert bátrabb,mint a lány,nem olyan félős. Legalábbis az enyéim közül a fiúk barátságosabbak voltak,de lehet,hogy nem minden malacnál van igy.
2012. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mindenképp párban tartsd őket, társas lények, egyedül hajlamosak a depresszióra (ez nem vicc, úgy tudom még az is jó, ha legalább hallják egymást, ha nem is egy ketrecben vannak)

És két lány nagyobb eséllyel jön ki egymással mint két fiú. Ott megy a rivalizálás, hacsak nem születésüktől fogva adott a sorrend. (apa, fia,bár még itt is érhetnek meglepetések)

2012. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha fiú malacod van, akkor fiút vegyél mellé, ha lány akkor meg lányt. Vagy ha lány van neked, akkor ivartalanított fiút is vehetsz mellé.

És minnél hamarabb próbálj neki társat venni, mivel társas állatok, és bármennyit is foglalkozol vele, egyedül nem jó neki.

2012. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!