Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes úgy összejönni valakivel, hogy felmerül bennem a kérdés (elég gyakran), hogy akarom-e egyáltalán és kapcsolatban akarok-e lenni vele?

Figyelt kérdés

A kérdés adott!

A válaszokat pedig köszönöm.



2012. jan. 5. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nincs értelme
2012. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elvagyok az illetővel, de nem teljesen tetszik már külsőre sem... tehát nem az "ideálom". Belső tulajdonságokkal nincs baj.
2012. jan. 5. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:

Látod látod....


nincs összhangban a külseje és a belsője....de ha meglátsz egy jóképű, sportos testű pasit akkor azt mondanád h "fúújj és ellöknéd magad mellől a pasid" :)


én azt mondom ez is fontos!


SZÓVAL MIHAMRABB szakíts, nem érdemes húzni az ilyet.

27/F

2012. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én vagyok a fiú. :)

De azt hiszem értem a hasonlatot. Tehát a lényeg, hogy külsőre és belsőre is tetszen az, akivel együtt vagyunk... számunkra összhangban legyen a kettő.

Én is úgy gondolom, hogy ez a legfontosabb, és ha valami nem tetszik a másikban, akkor nem érdemes húzni a dolgot.

Kíváncsi voltam mások véleményére is. Szerintem sem érdemes ezt a kapcsolatot komolyabbra fordítanom, nem lenne az igazi, úgy érzem. Inkább várok még! :)

2012. jan. 5. 23:28
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi az ami nem tetszik benne külsőre?

Ápolatlan vagy csak annyi, hogy barna szerencsétlen haja, te meg a szőkékre buksz?

2012. jan. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Semmiképp ne kezdj bele a kapcsolatba ha már most fenntartásaid vannak... Jobb ha most bántod azzal, hogy nemet mondasz neki mint, hogy később ott hagyd egy szebb csajért, esetleg megcsald...
2012. jan. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 darkgirlrosetta válasza:
Szerintem ha ez a kérdés felmerül,akkor már nem érdemes fenntartani a kapcsolatot. Ha igazán szereted azt a valakit,akkor nem kéne azon filóznod,hogy nektek megéri-e ez a dolog. És egy nem működő kapcsolat sok szenvedést okozhat mindkét félnek,szóval jobb mielőbb túllépni rajta. Legalábbis szerintem.
2012. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sem érdemes. Egy kapcsolathoz külső, belső egyaránt fontos. Akárki akármit mond:) sőt még sokszor ez sem elég, kell az a plusz érzés is a másik iránt.:)

De azért gondolj bele abba is, hogy a külsőn javítani is lehet, belsőn már nehezebb, sőt sokszor lehetetlen(szerintem).:)

pl. valaki kövér, de eljár később eddzeni és szép alakja lesz.:)

de pl, ha valaki olyan, hogy megcsalja a párját, nem őszinte, nem hiszem, hogy későbbiekben is fog ez változni.:)

Remélem érted, hogy mit akartam ezzel kifejezni.:)

2012. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen, értem. :) Tudom, hogy a belsőn nehezebb változtatni.

De szerintem is fontos a külső is... "A külső megfog, a belső megtart". És annak ellenére, hogy a belsővel nincs baj, nem tetszik teljesen az illető (külsőre). Én nem az a baj, hogy barna a haja, vagy a szeme színe nem tetszik... persze abban is megvan mindenkinek a kedvence. :) De úgy az egész számomra nincs összhangban, vagy hogy mondjam... tehát nem tetszik külsőre, belsőre pedig eddig nincs baj. Bár nem ismerem még teljesen, csak egy rövid kis ideje. De ha már az elején nincs meg az a "szikra", hogy talán ebből még lehet valami, akkor szerintem sem érdemes belebonyolodni egy ilyen kapcsolatba...


Köszönöm az eddigi válaszokat és véleményeket!

2012. jan. 6. 17:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyébként csak egy kérdés még: Hogy ismerkedtetek meg? Csak interneten beszélgetettek és utána találkoztatok, s kiderült, hogy külsőre nem jön be. Akkor tényleg nem érdemes.:)

De, ha személyesen(valahonnan már ismerősök voltatok, vagy bármi), akkor nyilván láttad őt és akkor megfogott valami (gondolom külső, hogy egyáltalán eszedbe jutott, hogy kezdeményeznél valamit)? És ha utóbbi, akkor kicsit nem értelek.:)

2012. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!