Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacaimat valamiért...

A tengerimalacaimat valamiért nem tudom jól megfogni. Ti hogy veszitek ki őket?

Figyelt kérdés
Én elölről megpróbálok alányúlni hátulról pedig megtámasztom a fenekét. Átlagos méretű női kezem van. Valamiért nem is szeretik ha ki akarom venni. Nem tudom mit csinálok rosszul. :(
2012. ápr. 5. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésből vannak? Mert akkor ne is várj tőlük sokat, valószínű le se sz*rták a szocializálásukat, és általános zsákmányállatként viselkednek, tehát ami bárhogy meg akarja őket fogni, az rossz és menekülni kell tőle.
2012. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem állatkereskedésből vannak. Az egyik nálam született a másik pedig egy ismerősöm malacának a kicsinye. Akkor semmi baj sincs ha már kivettem, csak megfogni nehéz őket. Nem most kerültek hozzám. Valami ötlet nincs erre? Vagy más is nehezen tudja kivenni? Már nem értem őket :S
2012. ápr. 6. 01:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Szelíden, de határozottan markold meg a bőrt a lapockáinál (ez nem fáj neki), emeld fel és a másik kezeddel támaszd alá a fenekét.
2012. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!