Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacot meg lehet enni?

Gabii2 kérdése:

A tengerimalacot meg lehet enni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 11:49
 1/6 Platypus ***** válasza:
100%
A tengerimalacot eredetileg vágóállatnak tenyésztették Peruban. A mai napig tartják erre a célra, csak jóval nagyobb testű fajtákat, mint amiket mi kisállatnak tartunk. Tehát meg lehet enni, nem halsz bele, de egy házikedvencet nem is túl etikus, meg nem is praktikus, hiszen egy kilós állatról van szó.
2012. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ez díszállat egyébként más országokban meg eszik..!

Nekem egy Chow Chow-m van és ha jól tudom a kínaiak ezt is megeszik ami nekem szintén díszállat .!

2012. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

persze

dél-amerikában arra tenyésztették

2012. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze!

Megpörzsölöd a szőrétől, belsejét kidobod, felhúzod nyársra, és tábortűz mellett megsütöd!

(Tv-ben mutatták, mondjuk én nem ennék belőle!)

2012. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Peruban most is eszik, elvileg minden növényevő állat fogyasztható. Sajnos már hallottam itthon is, hogy elgondolkodnak rajta egyesek, mert szapora és olcsóbb, mint a bolt hús.

Számomra azonban szörnyű szegény malacot így látni:

[link]

2012. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:D

Ez is a nyárson végezte! Szegény.

2012. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!