Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 hetes nyuszigazdak! Ti hova...

2 hetes nyuszigazdak! Ti hova rakjatok majd a megunt nyuszikat?

Figyelt kérdés
Legyszi csak a kerdesre valaszoljatok. Nincs husveti nyuszim, segiteni akarok a kidobott allatokon...
2012. ápr. 7. 09:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9%

"Mi a gond? :)"


Csak annyi, hogy nem ez volt a kérdés. :)

2012. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan szomorú. :(( Viszont örülök hogy vannak ilyen emberek is, akik ennyire lelkükön viselik az állatok sorsát. Sokan bele se gondolnak abba, hogy azzal hogy szabadon engedi a megunt állatot, jóformán halálra is ítéli. Nekem malackám van. Viszont az állatkereskedésben mondták, húsvét előtt az ő forgalmuk is megnő...
2012. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jövő Húsvét után gyere a budafoki Duna szakaszhoz. Olyan a rét, mintha nyuszisimogató lenne.


A kutyák megcibálják őket, a csövesek akkor direkt oda költőznek és hurokcsapdával fogják be a nyuszikat. Amikbe nem egyszer a kutyáink is belerohantak...


Az én kutyum is fogott egyet két éve... fogott... látszodott a nyuszin, hogy kutya mellett nőtt fel, mert pattogott a kutyum után, és ha a kuty leteperte, akkor meg ađig püfölte a hátsó tappancsaival amíg abba nem maradt a játék...


Haza vittem a tapsit, aztán azóta is elvan a kerti futtatójában. Alaposan megnőtt, meghízott, boldog.


Hála a felelőtlen panellakóknak és egyéb embereknek, mindig vannak nyuszkók.

Még azt mondják nincs pénzük, de 2-3 ezret gondolkodás nélkül kidobnak az utcára.

2012. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!