Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül 1 liszt kukac kb?

Mennyibe kerül 1 liszt kukac kb?

Figyelt kérdés
és holnap nyitva van valamelyik kisállat bolt?
2012. ápr. 8. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lesz nyitva. Egyébként egy szemet akarsz venni? Én tavaly mikor vettem (csak azóta anyukám nem engedi be a lakásba) akkor olyan negyed kupica haltápos dobozzal kértem. Tudod ami olyan henger alakú, nem túl nagy, biztos láttál már. Szóval az volt 30 forint. Egy darabot nem hiszem, hogy lehet venni egyébként.
2012. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Holnap semmi nem lesz nyitva. Én régen a hörcsögeimnek, gekkómnak vettem lisztkukacot, 120 forint volt egy "pakk", volt benne vagy 20 darab. Ha egy darabot szeretnél, jó eséllyel kiröhögnek. :) Mire kell egyébként?
2012. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hörcsögnek..
2012. ápr. 8. 23:28
 4/14 bamboochatheone ***** válasza:
Adjál neki zöldséget.
2012. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de kell adni neki fehérjét is ám ,,okosˇˇ ember elözőnek szól
2012. ápr. 8. 23:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Okos ember a zöldségekbe is van fehérje. Én soha nem adtam nekik semmi állatot csak zöldséget füvet. Am meg ha egy napig nem kap fehérjét nem lesz baja...
2012. ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, kell neki. Heti 1-2 alkalommal, ennél több egészségtelen! Egyéb probléma?
2012. ápr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én még sosem adtam a hörcsögömnek semmilyen élő állatot, ha fehérje kell neki megteszi a sajt is.
2012. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én se adtam nekik és a mostani hörcsögeimnek se adok kukacot, undorítónak találom, hogy ilyet adjak nekik.

A fehérjét pótolom számukra másképp: kapnak sajtot, túrót, főtt vagy sült natúr csirkehusit, főtt tojást...stb.

2012. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valóban igaz hogy kell kukac de soha nem adtam mert itt ahol én lakok fogalmam sincshol találjak de ha fehérje kell adok tejfölt sajtot(internetem olvastam)a tejfölt egyből benyomják!
2012. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!