Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy vemhesen hozom el a tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Szóval egy boltban kb 8 kismalac volt egy ketrecben,ha onnan veszek lány malacot,mekkora az esélye,hogy már vemhes? Lehet ilyet kérdezni az eladótól,hogy biztosan nem vemhes-e? Vagy vegyek inkább 2 fiút? Amúgy 2 lányt akarok,de nem szeretném vemhesen elhozni. Tenyésztőt ne ajánljatok,mert nincs a környéken.már utánanéztem.
2012. ápr. 9. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég nagy az esélye annak is, hogy vemheset viszel haza, meg annak is, hogy fiút kérsz és vemhes lányt kapsz. Vegyél tenyésztőtő, egy kis utazgatás még senkinek sem ártott meg.
2012. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyan ha még nagyon kicsi akkor kizárt hogy terhes, és ha te nézed meg az biztos hogy lány, nem a plázában kell venni de azért nem kell egyből tenyésztőhöz rohanni a családias kisállatboltokban is értenek annyira hozzá hogy külön teszik a fiúkat a lányoktól, én 2* vettem már így és nem csalódtam
2012. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagy esély van rá, hogy vemhesen hozod el, és nem terhesen :DDDD

Barátnőmék vettek így egy boltból lány tengerimalacot, és otthon lefialt -.-

2012. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy vemhes. És lehet, hogy pont valamelyik tesójától. Inkább azt javasolnám, hogy próbálj meg örökbefogadni. [link]
2012. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!