Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék nyuszit tartani....

Szeretnék nyuszit tartani. Milyen nagyra no egy torpenyul? Kell neki védooltás? Drága a tartása? Csak a balkonon tudom tartani és nemnagyon tudom kiengedni futkosni.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 14:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne valami boldog élete ha nem engednéd ki rendszeresen futkározni.Meg végülis ha esetek többségében be van zárva akkor minek a nyuszi?Azért veszi magához az ember,hogy gondját viselje,foglalkozzon vele.Ehhez pedig hozzátartozik,hogy ki van engedve,minimum 2-3órát.(:
2012. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sztem felejtsd el! A nyuszit minden nap ki kell engedni órákra!! Plusz, nyáron hőgutát kaphat, télen meg a -15 fokban tudnád úgy szigetelni a ketrecet, hogy ne fagyjon meg? Tudom, hogy vannak kinn tartott nyuszik is, de ha tényleg nem tudod kiengedni rendszeresen sztem fölösleges kínozni szegényt. Miért nem tartasz hörcsit?
2012. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
No és télen akkor órákig fogsz kint ülni vele az erkélyen, ha nem engeded ki? Úgy látom, nem neked való a nyuszitartás, hiába szeretnél egyet, ha egyszer nem lenne jó helye nálad, akkor inkább tegyél le róla. Hiszen az nem igazi szeretet, ha csak neked jó, hogy ő van, neki meg szenvedés.
2012. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!