Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tanítsam be a hörcsögömet?

Sesshou Raidon kérdése:

Hogyan tanítsam be a hörcsögömet?

Figyelt kérdés

Van két hörcsögöm, és be szeretném őket taníttatni, hogy elengedem a szobámba őket, de ki nem mennek onnan, egy helyre végezzék dolgukat és ne mászkáljanak el(ágy mögé/alá,szekrény mögé).Szerintetek ez lehetséges?

Ha igen, hogy csináljam?



2012. ápr. 13. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A hörcsögök azért is oda mennek, ahova nem szabad, én ezt tapasztaltam. Ha 20-szor teszem el arról a helyről, 20-szor megy oda vissza és minél inkább nem engedem, ő annál inkább oda akar menni! :))

Ha elbújik én elő tudom csalogatni, kapásból előjön. Úgy csinálom, hogy szólok neki a nevén, kedvesen és közben az ujjammat mozgatom a földön, mintha hívogatnám őt. :) Azonnal kijön!!

2012. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

A ketrecében általában egy helyen végzik a dolgukat, de ha mégsem és netalántán elkezdenek máshova pisilni (pl. házukba), akkor azt kell tenned, hogy a pisis almot abba a sarokba tegyed ahova szeretnéd hogy járjon pisilni. Oda fog járni, mert szag alapján mindig oda megy ahol érzi hogy pisilt!

2012. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!