Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS nagyon sürgős! Nyuszi...

SOS nagyon sürgős! Nyuszi születés?

Figyelt kérdés
Pároztattam két törpe nyulat és kisnyulak születtek. a gond az hogy a nőstény nem tépte ki a szőrét és nem vackolt be a kis jövevényeknek. a másik hogy az egyik kisnyúlnak a háromból már csak a feje volt ott :(( konkrétan megette! Lehet hogy nem fogja gondozni, hanem megeszi őket? de a kis újszülöttek szépen levoltak tisztogatva mikor megláttam őket. arra gondoltam hogy a harmadik halva születhetett és azért ette meg. Lehet hogy ez történt? mi a teendő? kérlek szépen segítsetek :(((

2012. ápr. 13. 19:27
1 2
 11/12 Erwin1 válasza:
amikor a nyul fila, 40-42 fokos láza van és fájdalmai, ezért kell neki mindig vizet biztositani mert elevenen felfalja a kicsiket, én mikor a nyul fial, oxitocin injekciot adok 2 mlert, ez gyorsitja a fialást, és valamenyire enyiti a fájdalmakat. a te estedben Kanibalizmusrol van szó
2012. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Natoivett válasza:
Én úgy hallottam róla, hogy akkor eszi meg az anyanyúl a kölykeit ha valamilyen ragadózó van a közelben.... ( És nem kell ahhoz a ketrecben lennie a ragadozónak hogy megegye a kölyköket hanem elég csak simán a közelben lennie. )
2013. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!