Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hím vagy nőstény törpenyuszi?

Hím vagy nőstény törpenyuszi?

Figyelt kérdés
Érvek,ellenérvek :)
2012. ápr. 13. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
NŐSTÉNYT! mert a fiú megrántja a hátsóját és jelölget :) a lány az kulturált :) van fiú nyuszim és csak akkor veszem fel ha mindjárt kidobom mosni a ruhám ...mert mindig lepisil...:)
2012. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ivartalanítani nem akarod? :)
2012. ápr. 13. 20:20
 3/12 A kérdező kommentje:
A választ azért köszi :) És jöhetnek további vélemények!
2012. ápr. 13. 20:24
 4/12 anonim ***** válasza:

A lány is jelöl, úgyhogy ebből a szempontból olyan mindegy. Ivartalaníttatni kell.

Az én nőstény nyuszim bogyóval jelölt, mellette folyamatosan meg akarta hágni a kezem/lábam, ahol csak ért :D


Kedvesség, bújósság szempontjából nincs különbség a nemek között, egyedfüggő.

Ha ivartalaníttatod, akkor ugye a jelölések is megszűnnek, bár tény, hogy a baké kellemetlenebb.

A nőstény nyuszik dominánsabbak, területvédők. Ha ivaros nőstényről van szó, általában nem engedik, hogy a ketrecükben kotorásszon a gazdi, amikor ők is bent vannak (az enyém ezalól kivétel volt). A bakoknál nincs ilyen. De ivartalanítás gyakorlatilag minden gondot megold :)

2012. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pisivel is jelölt?A bogyós jelölést hogy érted?Ment és hagyta el a bogyóit vagy hogyan?
2012. ápr. 13. 21:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, ő pisivel nem jelölt. Igen, a bogyóit szanaszét hagyta a szobában, ahogy futott, potyogtak ki belőle. Olyan is volt, hogy az ölemben volt, simogattam, amikor leraktam vagy leugrott, egy jó nagy kupacot hagyott rajtam. De ez még kibírható volt :) Inkább, mint a pisi :)
2012. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszi szépen a választ!!
2012. ápr. 14. 08:16
 8/12 anonim ***** válasza:
első vagyok, az én lány nyuszijaim nem jelölhettek így...ezt nem tudtam hogy ilyet is csinálnak....de ha csinálnak akkor is azt összeszedem...a pisi meg büdös és takaríthatom egy hétig :) 5 fiú nyuszim van így ha mindet ivartalanítani szeretném akkor össze kéne tennem őket és bevinni a városba...mert a közelbe lévő orvos ezt nem vállalja...a nőstényt meg ha ivartalanítani szeretném akkor azt is be kéne vinnem mert azoknak meg fel kell vágni a hasukat :) NA TEHÁT ÉN NŐSTÉNYT VÁLASZTANÉK...ÉS SZERINTEM 2. IS :)
2012. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó! Mennyi idősek a nyuszijaid? Teljesen együtt tartod őket?

Nőstényeket még ivartalanítás után is nagyon kevés esetben lehet együtt tartani, iszonyatosan területvédők és szinte biztos, hogy verekednének.

2012. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nos leírom az én véleményem.:

Én nekem most lesz nyuszim,bak.már pedig azért is bakot szeretnék,mert én ugy tudom,h bújósabbak,a nőstények terület védőbbek és kevésbé bújósak,kedvesek(ez az átlag)illetve kisebbre nőnek a bakok.ezeket itt olvastam: [link]

Tehát én bakot választok:)

2012. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!