Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kérjem meg apukámat...

Hogy kérjem meg apukámat arra, hogy kapjak egy tengerimalacot, ha már van két másik állatom? Mennyivel drágább a tartása, mint egy hörcsögnek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Állatkereskedők sokszor nem értenek hozzá. Nekem azt mondták a boltban, hogy ne tartsak együtt két malacot (lányt), vegyek inkább mellé nyuszit, az jobb párosítás. Pedig aki kicsit is ért a malacokhoz tudja, hogy ez mekkora butaság...
2012. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sok ismerősöm van, aki egyedül tartja, és én sokat fogok vele foglalkozni. Az az állatkereskedő különben sem egy jött ment, akit csak úgy felvettek oda dolgozni, rengeteg tapasztalata van. Amúgy meg miért beszélne le a két tengerimalacról? Eredetileg annyit szerettünk volna venni, jobb az a kereskedőnek ha csak egyet veszünk mint kettőt?
2012. ápr. 22. 08:57
 13/14 anonim ***** válasza:

Régen én is tartottam egyedül malacot. Aztán egyszer volt nálam kölcsönbe egy másik (vigyáztam rá, amíg a gazdája elutazott), utána már nem volt szívem egyedül tartani. Ha ketten vannak, akkor rötyögnek egymással, ha kiengedem őket, szorosan együtt maradnak. Sokan vannak, akik egyedül tartják, mert nincs pénzük arra, hogy nagyobb ketrecet vagy több kaját vegyenek neki, ők szokták azt mondani, hogy boldog a malac egyedül is.

(Szerintem az állatkereskedésben meg ha azt mondja hogy tarthatsz egyet is, TALÁN azért lehet, mert látja rajtad, hogy ha azt mondja, hogy párban lehet őket tartani, akkor biztos nem veszel.)

2012. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne akarj tengerimalacot!Nagyon büdi.
2012. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!