Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudnám leszoktatni a...

Hogy tudnám leszoktatni a nyulamat arrol hogy harapjon?

Figyelt kérdés
Kiveszem öt a ketrecböl kicsit kintvan rohangál utána gondol egyet odajön bujik kicsit és utána megharapja a bokám. Mit tudnék csinálni vele??
2012. ápr. 15. 22:54
 1/7 A kérdező kommentje:
3napja van nálam de konkrétan már nem akarom öt kivenni mert harap...
2012. ápr. 15. 22:56
 2/7 anonim ***** válasza:
A mi nyuszink is harapdálja néha a bokánkat. Úgy adja tudtunkra, hogy foglalkozni kell velem, Hé!! Olyankor simizni kell, "beszélgetni " vele. Biztos, hogy nem méregből, vagy támadásból harapdál, mert amúgy nagyon szelíd nyuszika. Próbálj meg erélyesen rászólni, simizni, valami kaját adni neki, Sztem így szól, hogy igényli azt, hogy játsszál már velem is! Itt vagyok én is!!! :)
2012. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ohh értem:) köszönöm a válaszod:) amugy szerintem sem támadásbol csinálja mert elötte ott ült az ölembe simogattam.. Gondol egyet elmegy vissza jön körbe rohangál nem foglalkozom vele és megharap.. Mégegyszer köszönöm a válaszod!:)
2012. ápr. 16. 00:29
 4/7 anonim ***** válasza:
"Doromboló" hangot nem ad ki aközben, mikor rohangál körbe-körbe és megharap? A lábad körül rohangál? Fiú?
2012. ápr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmilyen hangot nem ad ki.. Nem én ülök ö meg a szönyegen rohangál...az álmat kereskedésben azt mondták hogy még olyan fiatal hogy nem tudják milydn nemü...
2012. ápr. 16. 14:46
 6/7 anonim válasza:
Egy ideig a miénk is csinálta ezt a hülye szokását, de mára már hála istennek leszokott róla, szerintem majd kinövi!
2012. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem:)
2012. ápr. 18. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!