Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szoktassam le a nyuszimat...

Hogy szoktassam le a nyuszimat az ajtó rágásról?

Figyelt kérdés
A szobám ajtaját rágja.Ami fából van.Régebben nem lehetett rendesen becsukni,erre rá is jött,tudta,hogy ha kicsit piszkálja ki tudja nyitni.Viszont már meg lett csinálva,de nem hagyja békén.Mit csináljak vele?

2012. ápr. 16. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Kend be erős pistával.
2012. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DannyZuko ***** válasza:

Helyezd kilátásba neki, hogy pörkölt lesz belőle. Esetlegesen nyomatékositsd, hogy közben egy szakácskönyvet tartasz a kezedben...


Amúgy kisállatkereskedésekben lehet kapni olyan spréket, amivel befújod a balhés területet és az állatok (kutya, cica, gondolom nyúl is) elkerülik egy időre...

2012. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eukaliptusz olajjal kend be azt a részt, amit még elér. Ezt nem szeretik. Viszont rendszeresen kenned kell majd.
2012. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Adj neki rágófát!!!!!!!az én nyusziaim azért nem rágják a kábelt mert minden nap kapnak fa ágakat!!!Almafát ,de lehet fűzfa ágat is...Nézz utána neten milyen faágat nem adhatsz neki!!!!Almafa a kedvencük!és a fogainak is kell!!!
2012. ápr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szokott kapni.Szerintem elsősorban azért rágja az ajtót,mert tudja,hogy ott lehet kimenni.Semmi mást nem rág a szobában.
2012. ápr. 17. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


a faágas válaszoló vagyok:D Nekem két nyuszim van és az egyik szökevény nyúl,mindent felakar fedezni,lehet, hogy sétálni akar.Vidd ki a kertbe vagy az udvarra...egy élmény sétáltatni őket:D Ha egyedül van az is lehet,hogy unatkozik,társaság kell neki.Az én nyuszkóim is rágják a ketrecet ha unatkoznak és kiakarnak jönni,de csak akkor engedem ki ha abbahagyják nehogy ezzel zsaroljanak.:)))

2012. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!