Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek megemlítsem a...

Szerintetek megemlítsem a menhelyen?

Figyelt kérdés
Elmentem egy közeli állatmenhelyre, és sok nyuszit láttam. Kenyeret, krumplit meg csupa olyan dolgot kapnak enni, amit elvileg nem szabadna adni nekik. Szerintetek megemlítsem ott valakinek, hogy nem kéne, vagy hagyjam? Végülis csak értenek hozzá, tesóm is azt mondta, hogy akkor biztos én tudom rosszul. Vélemény? Nem lenne az bunkóság? Nem akarok okoskodni, meg kioktatni őket.
2012. ápr. 23. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát figyelj,ha viszel nekik minden nap tápot és azt ami kell nekik akkor szólj...de ne várd el h egy menyhely - amely csak az adók 1%-ából tartja fent magát plusz némi támogatásból - a legjobb kaját adja minden állatnak,azok az állatok sokszor örülnek ha kapnak enni...Mellesleg melyik menhely ez?
2012. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
nem a legjobb,de nem is fognak tőle meghalni,sajnos a menhelyeknek nincs pénzük válogatni,próbálják a legolcsóbbat és abból a legtöbbet venni,hogy egyik állat se éhezzen ,szerintem ne említsd nekik,biztos így is nehéz lehet nekik,mennyi idős vagy?
2012. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
kenyeret lehet nekik adni....csak száraz legyen...nagyon száraz...
2012. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Ne elítsd meg, nem érsz vele semmit.

Én a budapesti állatkertben vásároltam a malackámat, és ott is azt mondták, hogy "mindennel" etetik őket, beleértve a "k" betűs zöldségeket is.

Az ilyen menhelyekre, naponta több új állat érkezik, viszont az etetésre szánt összeg, hónapról- hónapra csökken, jobb helyeken ugyan annyi.

Csak olyasmit tudnak az állatoknak adni, ami olcsó és laktató.

Ha egy-egy nem bírja a strapát, belepusztul, de többszáz elhagyott állat vár a helyére.

Szomorú, de ez van.

2012. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Melyik menhely ez?
2012. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
nem lesz semmi bajuk, a száraz kenyér jóétel nekik
2012. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó:) Én viszek nekik kajákat. Igazatok van erre én is gondoltam, pont azért kérdezem. Nem fontos melyik:)
2012. ápr. 23. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyulaknak tilos a száraz kenyér. Csak mondom, a sok hozzáértő válaszolónak..
2012. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17:06 vagyok.Én azért kérdeztem,hogy melyik menhely mert vinnék én is dolgokat ha közelbe van,bár ezt kétlem.:/
2012. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!