Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 évesen lehetek menhelyen...

13 évesen lehetek menhelyen önkéntes?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miket csinálhatok?
2012. ápr. 13. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az életkor nem akadály. Általában a kutyák sétáltatásában kell segíteni (szegények ugye egy ketrecben vannak, néha nem árt megmozgatni őket), a takarítást ottani dolgozók végzik. Persze menhelyenként lehet ez is változó. Érdeklődj a helyi menhelynél, és remélem, nem fogsz csalódni. Azért tudd, hogy van ahol inkább pénzt és ideiglenes befogadást kérnek, és önkénteseket nem fogadnak. Pedig én nagyon támogatnám azokat, akik ha pénzük illetve otthon helyük nincs is, szeretnének segíteni egy társadalmi problémában. Ha Hódmezővásárhelyhez közel laksz, a Konrad Lorenz Bogáncs Tanya pl. örül az önkéntesek sétáltatóknak!
2012. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ez de bunkó válasz -.-'

Erre nem tudom mit lehetne mondani, talán nyári munkaként, de szerintem ahhoz 16-nak kell lenni minimum. Amúgy ez szép dolog :)

2012. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
És félreértés elkerülése végett, az első kommentelőre vonatkozik amit a válasz elején írtam.
2012. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hat lehet hogy 13 evesen meg nem mivel hogy altalaban gyerekre nem mernek bizni kulonbozo feladatokat! de megeshet foleg h ismeros vagy valaki ojan van aki segiteni tud neked! kivanom h ezt szeretned sikerulyon
2012. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)

Talán nyárra ha nagymamám és papám megengedi ideiglenes befogadók is lehetünk (már mondtam nekik)

Hát remélem hogy tudok segíteni és bíznak rám feladatokat is :))

2012. ápr. 13. 14:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a győri menhelyen vagyok önkéntes, de szerintem így van mindenhol.

16 év alatt csak a menhely területén belül dolgozhatsz, írásos szülői engedéllyel. 13 évesen nem fognak beengedni a kutyákhoz, mást kapnál ott. Mehetsz sétáltatni, de csak ha van veled 18 év feletti.

16-18 között szintén írásos szülői engedély kell, de már ki lehet egyedül vinni menhely területén kívülre kutyát sétáltatni. Kutyát kennelekből kivenni, oda visszatenni csak a tapasztaltabbaknak szabad.

18 év felett szülői engedély nélkül bármit csinálhatsz. Persze az etetést megvan, hogy mikor ki végzi.

Minden korosztálynál saját felelősséged van, mert az ott dolgozók, más önkéntesek nem tudnak rád figyelni mindig.

De menj be a legközelebbi menhelyre ahol szeretnél önkénteskedni, ott pontosan megmondják, mit csinálhatsz. Ideiglenes befogadást pedig bárki végezhet, akinek megfelelő ehhez a háza, kertje, van elég ideje, idegzete, kapacitása rá.

Remélem segítettem.

2012. ápr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen elég sokat! :))

köszönöm szépen a választ!

2012. ápr. 15. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!