Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot vegyek?

Milyen állatot vegyek?

Figyelt kérdés
tengerimalacot,hörcsögöt,törpenyúlat,vadászgörényt,csincsillát,szibérai csíkos mókust?
2009. jún. 21. 18:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A degut kihagytam!:)
2009. jún. 21. 18:37
 2/12 anonim ***** válasza:
Vadászgörény. --> Intelligens, aranyos, okos, lehet vele játszani.
2009. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amilyet leginkább szeretnél. A vadászgörény nagyon drága, kényes, sok cucc kell neki, és sokat kell vele foglalkozni. A csincsilla szintén problémás, és óriási ketrec kell neki, ami megint csak egy vagyon. A hörcsög csak kb.1,5 évig él, mire megszereted, elpusztul. Én a helyedben tengerimalacot vennék, vagy törpenyulat. De hirtelen felindulásból ne vegyél állatot! Jól gondold át! Azt a kis jószágot gondozni kell, foglalkozni vele. Ha döntöttél, vásárlás előtt mindenképpen olvass utána a szükségleteiknek, és csak utána rohanj a boltba. :)
2009. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

tengerimalacot. :) vagy degut (a tv-ben láttam h van ahol lehet örökbe fogadni)

bár az összes ÉÉDI :) :)

2009. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát igazábol vedd figyelembe hogy minek mi a hátránya és az elönye...gondold végig hogy melyiket tudnád igazán szeretni és nem az lenne a sorsa hogy megveszed és utánna nem tetszik vagy mert szagos vagy esetleg hangos és kiteszed az utcára. Nézz utánna minden állatnak és dönts hiszen mindenkiek más az ízlése és az igénye! :) Amugy mindegyik nagyon édes. Sok sikert. Amugy nekem hörim van. Nagyon szeretem és nagyon hálás tud lenni ha jol bánnak vele.
2009. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Hörcsögöt ha lehet ne,én ezt meghagyom másoknak,Teis gondolkozz így.A hörcsög 2évig él,körülbelül.Mire nagyon megszereted,meghal szegény.. Nekem így volt.Hármat vettem,aztán mind a három elpusztult,egy hónapban.. Szörnyű volt.Inkább vegyél törpenyuszit :) Nekem is az van most.Kis édes,4hónapos :P És akár 10-13 évig is elélnek.

Na de a Te döntésed, reménykedem,hogy okosan döntessz,és jó helye lesz nálad :) Puszi

2009. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Bocsi,előző vagyok :D Úristen :D Bocsánat,nem láttam hogy már előttem írták,hogy mire megszereted,elpusztul.. Bocsi:D
2009. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi:) tengerimalacom lesz utánna majd veszek neki társat asztán hörim lesz utánna választok más kisemlőst csak az a baj hogy valamelyik nagyon drága például a vadászgörény,csíkos mókus:(
2009. jún. 21. 19:58
 9/12 A kérdező kommentje:
am lány vagyok 14 leszek októberben és a tengerimalac lesz az első rákcsálom de már nagyon sokat olvastam róla
2009. jún. 21. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy rágcsál, ezért rágcsáló.

Ha rákot enne, akkor lehet, hogy rákcsáló lenne.

2009. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!