Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Össze vissza csinálnak mindent...

Össze vissza csinálnak mindent, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van két patkányom és össze vissza pisilnek mindent!

Régen is volt kisállatom de azok egy helyre csináltak és kész!Neten is olvastam hogy az a normális,kijelölnek egy helyet és csak oda!Raktam be a ketrecükbe emeletet is hogy tudjanak mászkálni és ott is áll a pisi állandóan!Már száműztem őket másik szobába mert alomcsere utáni nap már büdösek!

Azt mondta a tenyésztő kiskorukban hogy majd kinövik!Na ahhoz képest már elmúltak fél évesek és a felállás maradt!

Valami tipp?


2012. máj. 1. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
pontosan ez a bajom nekem is
2012. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Patkányaid vannak?Fiú vagy lány?
2012. máj. 1. 07:39
 3/6 anonim ***** válasza:
2 kiscsaj fél évesek kb...
2012. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na akkor nincs összefüggés a neme közt mert nekem két fiú!:)
2012. máj. 1. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg úgy, hogy nem raksz be almot, csak egy kis dobozba(ami elég nagy,h beleférjenek) raksz mondjuk macskaalmot, nem forgácsot! És a kaksit mindig beledobálod, ha máshol találod. A pisit meg gyorsan feltörlöd. A ketrecbe ne tegyél rongyokat, almot sehova máshova. Majd ha már rászoknak a wc-re, tehetsz be függőágyat, rongyokat is.

Takarításkor a házukat, etetőjüket, mindenüket alaposan mosd át és sikáld le. Havonta egyszer a ketrecet is teljesen rácsokkal mindennel együtt mosd le.

Nekem ez jött be a két fiúnál, remélem neked is sikerül! :)

2012. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lorcsi16 ***** válasza:
Kérdezd meg egy FRESNAPF-ban, hogy nincs e olyan szer, amit ha rácsepegtetsz egy adott területre, az arra ingerli őket, hogy csak ott végezzék dolgukat. A kutyáknak lehet ilyet kabni, azt nem tudom, hogy rágcsálóknak lehet e.
2012. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!