Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim nem a wc-jébe...

A nyuszim nem a wc-jébe pisil, hanem a párnájára. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Világéletében szobatiszta volt, mindig az alomba pisilt. Most kb 2 hete pisil az alomba is és a párnájára is.

1,5 éves ivartalanított bak nyuszim van


2012. máj. 1. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd el tőle a párnát és mosd ki! Vagy cseréld ki, ha van másik. Lehet, hogy véletlen bepisilt (megijedt, vagy ki tudja miért), azóta viszont a szag miatt a párna is WC-vé vált számára. A párnára fekszik azóta, vagy választott másik helyet?
2012. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Feküdt is rajta, pisis is lett a szőre. Már kivettem tőle, felraktam egy asztalra, és felment, ráfeküdt.

Viszont ugyebár kivettem, és ahol a párna volt, ott megint vizes lett a ketrec alja.. Lehet, hogy megint pisilt, csak keveset,ráadásul széttapicskolta... :S

2012. máj. 1. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is raktam télen a ketrecbe egy kispárnát, vagy rongyot, hogy azon aludjon, ne csak a műanyagon. Nem is volt semmi gond, de egyszer csak elkezdte nekem is azt, amit Neked, minden reggelre pisis lett a párna, a rongy, pedig naponta cseréltem, mostam. Mostanra már meguntam, és inkább nem is teszek be neki semmit. Azóta megint csak a nyusziwc-t használja, az alomra pisil, a ketrec többi részére nem. ( az én nyuszim is ivartalanított bak)Úgyhogy nincs párnája szegénykének. :)
2012. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!