Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem iszik a tengerimalackám. Baj?

Nem iszik a tengerimalackám. Baj?

Figyelt kérdés
Az én kis drága malackámnak nem volt ilyen görgős itatója az üzletben ahonnan vettük. Nekünk van, vettünk neki, de nem hajlandó inni belőle. Baj ez? Mit csináljak? Nem fog szomjazni?
2009. jún. 23. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
A Te kis drága malackád nem iszik vizet, ill. valószínű, hogy kap elég zöldséget, káposztatorzsa, alma ,krumpli, saláta, ilyenek, ebből fedezi a szükségleteit................semmi baja!
2009. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de én úgy hallottam hogy krumplit nem szabad neki adni.
2009. jún. 23. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Öt malacomnál természetes volt, hogy önitatóval ittak, a mostani hatodikat pedig az istennek nem sikerült megtanítani inni. Már két és fél éves, semmi baja. Előtte én is kétségbe voltam esve, hogy szomjan hal.Eszik uborkát, almát, répát stb.
2009. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
ha kiskorától nincs rászoktatva, akkor nem is lesz rá igénye. én malackám sem iszik vizet, elég folyadékhoz jut a zöldségből meg a gyümölcsökből. a tiéddel se lesz gond, csak mindig legyen neki friss zöldsége meg gyümije.
2009. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké köszi
2009. jún. 23. 18:07
 6/6 anonim válasza:

Én olyan ketrecet vettem amihez járt itató és nem ittak belőle, viszont véletlenül a kezembe akadt a régi malacom itatója, betettem és azóta kis iszákosok lettek:P Az volt a baj, h a másiknak túl nagy volt a csöve nekik.

Egyébként ha nem ez a probléma forrása, rá lehet őket szoktatni úgy, hogy kicsit bedörzsölöd uborkával vagy más erősebb illatú zöldséggel a végét és magától elkezdi nyalogatni, vagy a szájához érinted és kicsit csöpögteted rá a vizet, de semmiképp ne nyomd erőszakosan a szájába a végét!

2011. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!