Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Denevért lehet itthon 'tartani...

Denevért lehet itthon 'tartani' valameddig?

Figyelt kérdés
úgyértem, hogy valamilyen (milyen?) módon fognék egyet, és megnézném közelebbről, mert nagyon kíváncsi vagyok rá. persze nem zárnám be sehova, elengedném még aznap. és hogy lehet közelebb csalogatni egy denevért? (az udvarunkban minden este repked legalább 5.)
2012. máj. 5. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy be tudnád fogni. Nekem egyszer volt egy a kezemben mert betelepültek a fészerünk falába és ki kellett szedni őket, elég jól tájékozódnak szóval tuti kikerülnek szóval tényleg csak úgy lehetséges ha megkeresed a "fészküket" amit szerintem inkább ne tegyél mert az nem túl jó nekik ha fogdossuk őket. Inkább keress képeket...
2012. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hozzánk kis koromban a régi lakásunkba berepült egy,

azt anyám élettársa rárakott egy vödröt, mert nem mertünk kimenni a konyhába. Aztán ki is vitte később, de egy ideig csak úgy a vödör alatt volt. Ha átlátszó lett volna a vödör akkor szerintem meg lehetett volna nézni :)

2012. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem apukám fogott már párszor, ha berepül ide-oda, akkor valahogy csak ki kell tessékelni, magától kimenni sajnos ritkán tud.. Egyszer haza is hozott egyet, megnézegettük, visszhangzott a fürdőszoba a "cippegéstől", aztán elengedtük, és nem lett semmi baja :) (én már hallottam olyanokról, akikhez berepült és agyonverték :( )
2012. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egzotikus, gyümölcsevő fajokat lehet kapni néha - főleg nílusi repülőkutyát. Hazai fajokkal ne próbálkozz, valamennyi védett.
2012. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!