Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az unokatesóm meg akar válni...

Az unokatesóm meg akar válni a tengerimalacától, de nem akarja nekem odaadni, meg másnak se. Azt hajtogatja, ha beviszi egy kisállatkereskedésbe, akkor ott pénzt kap érte. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert nálam jobb helye lenne, nem hiszem hogy kapna érte pénzt, szerintem ez csak kifogás mert nem akarja nekem adni.
2012. máj. 7. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak kifogás. Az állatkereskedéseknek saját beszállítóik vannak. Nem vesznek át mindenkitől megunt tengeri malacot.
2012. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég felelőtlen az unoka tesód!!!Próbáld meg a szülein keresztül elérni hogy neked adják.
2012. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
bevenni beveszik a legtöbb ilyen boltba viszont nem adnak érte pénzt!!!!!
2012. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog érte pénzt kapni! Maximum ott hagyhatja, de meg nem veszik tőle!!!
2012. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az állatkereskedés a világ legrosszabb hely, ami csak egy malacnak lehet.


Nyúllal együtt tartják őket, nagyon kis ketrecben vannak, tápként kukoricát meg szotyit kapnak, testvéreket(fiú+lány) összezárják, azok pedig szaporodnak=beltenyészet...és sorolhatnám még!


ha bizonytalan vagy, olvasd el ezt: www.gemon.ro

hosszú, de ha elolvasod, akkor csak jó sorsa lehet a malackádnak.


és a LEGFONTOSABB szabály: SOHA ne tartsd egyedül, mert társas lények, társ kell nekik!


és ha felnőtt malac, akkor nem kap érte pénzt,

2012. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na lebeszélted már???
2012. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!