Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A használt ketrecek sokkal...

A használt ketrecek sokkal rosszabb minőségűek, mint az újak?

Figyelt kérdés
Vaterán van egy csomó jó állapotúnak tűnő, használt ketrec, nagyon olcsón. Esetleg vett már valaki onnan, nem ment túl hamar tönkre? Csak mert a boltban elég drágák a ketrecek, itt jóval kevesebbe kerülnek.

2012. máj. 8. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nyuszinak vettem 100x50-es ketrecet, semmi baja nem volt akkor sem, és most sem. 3500-ért vettem.
2012. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az expressen vettem használt madár kalitkát, töredék áron. Tökéletes állapotban van, az eladó nagyon segítőkész, és kedves volt. Szóval szerintem megéri vadászni egy jó állapotú ketrecre, kalitkára.
2012. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én néhány éve számoltam fel a csincsilla-hörcsög-degu állományomat és szintént vaterán adtam el potom pénzért a különböző ketreceket, mivel otthon hatalmas helyet foglaltak és tudtam, hogy már nem lesz rá szükségem. Semmi bajuk nem volt, sőt, nem egy speciálisan át volt alakítva az adott állat szükségleteinek, komolyabb zár volt ráhegesztve stb.
2012. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen ketrecet szeretnél? Hátha tudok segíteni. :)
2012. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 klopusz ***** válasza:

Szia!


Én a Tesz-veszen vettem a tengerimalacoknak 50x100-as ketrecet kétezerért (boltban 10 volt).


Semmi baja, már két éve használja az állatka.

2012. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan azért teszik fel áron alul a ketrecet vaterára, mert már csak "púp a hátukon", szóval annak örülnek ha elviszik, hogy ne foglalja a helyet.

Szóval attól még ugyanolyan jó lehet, mint egy boltban vásárolt drágább ketrec.

2012. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor megnyugodtam, jöhet onnan a ketrec :) Nagy ketrecet veszek, legalább 40x60x60 centimétereset.
2012. máj. 8. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!